Хочете вивчати мистецтво та дизайн в Італії? Приєднуйтеся до вебінару з підготовки портфоліо від школи мистецтва та дизайну NABA

Плануєте вивчати мистецтво та дизайн в Італії? Школа мистецтву та дизайну NABA входить у ТОП-100 найкращих університетів світу за напрямком Art&Design! 2 березня приєднуйтеся на вебінар організований спільно Student Study та NABA та дізнайтеся як підготувати безпрограшне портфоліо та вступити в один з найкращих мистецьких вишів Італії.

02 Березня

Час

:

02/03/2022 16:00 - 02/03/2022 17:30

Розташування

:

online

Творчі люди потребують натхнення - воно мотивує, спрямовує, живить їхню діяльність. Якісна освіта, сучасне устаткування, викладачі, які працюють безпосередньо в індустрії кожному своєму студентові дарують не лише натхнення, а й інструменти для його творчого, регулярного, яскравого вираження.

 

2 березня, о 16:00 запрошуємо вас на вебінар від італійської школи мистецтва та дизайну зі світовим ім'ям NABA, щоб отримати свою порцію натхнення! На вебінарі представник університету NABA - Елеонора Корсіні - ділитиметься цінними порадами з прихильниками арт індустрії та своїми потенційними студентами та розповість всі секрети підготовки успішного портфоліо.

 

Крім того, на вебінарі кожен зможе дізнатися більше про освітні програми та колаборації з найвідомішими брендами, як до прикладу Porsche, до яких запрошує долучитись NABA.


NABA - це:

  • - Понад 40 років досконалості – понад 40 років NABA визнається однією з найкращих в Італії провідних академій мистецтва.
  • - NABA акредитована Міністерством освіти, університетів і досліджень Італії (MUR) з 1981 року. Усі програми бакалаврату та магістратури у NABA акредитовані MUR, та відомі у всьому світі.
  • - Реальні проєкти – завдяки акценту на практичному досвіді та тісним зв’язкам університету з індустрією дизайну, у вас буде можливість працювати над реальними проєктами в італійських та міжнародних компаніях.
  • - Багатодисциплінарні навчальні програми – NABA пропонує програми в широкому діапазоні сфер мистецтва та дизайну. Кожна програма поєднує теорію з практикою, заохочує багатодисциплінарні інновації та готує
  • студентів до майбутньої професії.
  • - Приміщення світового класу, серед яких лабораторія дизайну, де студенти-дизайнери використовують високотехнологічні інструменти, як-от 3D-принтери, для створення моделей. Студенти, що вивчають fashion design  працюють у лабораторіях NABA з пошиття, текстилю та в’язання, де створюють власні прототипи.
  • - Академічна майстерність – викладачі вишу водночас працюють дизайнерами та художниками у провідних дизайнерських та архітектурних студіях, модних компаніях, рекламних агентств та мистецьких установах і допомагають студентам із практичним зануренням у спеціальність.
  • - Ставлення, орієнтоване на студента. Студенти - перший пріоритетом у NABA. Невеликий розмір проєктних класів дає студентам можливість безпосереднього наставництва та відкритого діалогу з викладачами.
  • - Різноманітність – 4500 студентами більш ніж 80 різних національностей. Ви матимете можливість поділитися ідеями та поглядами з одногрупниками з усього світу.
  •  

Освіта для творчих - це не обмеження й стандартизація умінь, це легкість і гнучкість у виконанні задуманого, це готовність до нових викликів та продукування прогресивних ідей!


Реєструйтеся на вебінар, щоб мати змогу розправити крила творчості й злетіти якнайвище у креативній галузі!

 

Увага! Вебінар буде проводитися англійською мовою. 

 

З питаннями - звертайтеся за телефонами:
+38 066 488 90 49 / +38 067 115 12 12
[email protected] / [email protected]

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.