Консультації з представником University of Alberta в Україні

Університет Альберти - один з провідних університетів Канади та один із провідних державних наукових університетів світу, який має досконалу репутацію у гуманітарних та природничих науках, мистецтві, бізнесі, технічних спеціальностях та медицині. А ще університет пропонує безліч стипендій для академічно сильних та активних студентів! Всі деталі щодо вступу в University of Alberta ви можете обговорити із представником університету та / або нашими менеджерами в наших офісах у Києві чи Львові або онлайн.

01 Жовтня

Час

:

01/10/2021 10:00 - 31/12/2021 19:00

Розташування

:

Пекарська 30, м. Львів (офіс Student Study); Глибочицька 40у, 5-ий поверх, м. Київ (офіс Student Study); онлайн

Канада завжди була одним із найбільших привабливих напрямків серед українських студентів, коли мова йшла про освіту за кордоном. Великий вибір навчальних закладів, високий рівень освіти, практичний досвід та безпечне середовище. 

 

Університет Альберти - один з провідних університетів Канади та один із провідних державних наукових університетів світу, який має досконалу репутацію у гуманітарних та природничих науках, мистецтві, бізнесі, технічних спеціальностях та медицині.


▪️ Входить у ТОП 5 найкращих вишів Канади та посідає 126 місце у світовому рейтингу QS World University Ranking 2022
▪️ Випускники мають 2-ий найвищий рівень працевлаштування в Канаді та 87-ий у світі (2020 QS Graduate Employability Ranking)
▪️ Друге за обсягом фінансування досліджень у Канаді
▪️ 18 факультетів - 200+ бакалаврських спеціальностей
▪️ 39,500 студентів (15% міжнародні)
▪️ Дуже конкурентоспроможна вартість навчання для іноземних студентів у порівнянні з навчальними закладами зі схожим рейтингом

 

The University of Alberta знаходиться в Едмонтоні, Альберта, Канада:

▪️ Населення 1.4 мільйони людей
▪️ Основний економічний вузол енергетики: центр найбільшого в Канаді регіону з видобутку нафти та газу
▪️ Чисте та безпечне середовище, кампус розташований у центрі міста
▪️ Нижча вартість життя у порівнянні з Онтаріо, Квебеком та Британською Колумбією (лише 5% податку)

 

Міжнародні студенти можуть вступати на понад 200 бакалаврських програм відразу на перший курс після завершення школи. Факультети доступні для вступу для міжнародних студентів:
▪️ Agricultural, Life & Environmental Sciences
▪️ Arts
▪️ Business
▪️ Education
▪️ Engineering
▪️ Nursing
▪️ Kinesiology, Sport & Recreation
▪️ Science

 

Окрім цього The University of Alberta пропонує щедрі стипендії для академічно сильних та активних українських абітурієнтів, перлиною серед яких є нова President's International Distimction Scholarship. Президентська стипендія, яку університет пропонує студентам вперше практично повністю зможе покрити вартість навчання для найкращих серед найкращих! 25 стипендій розміром 120,000.00 CAD, які будуть розподілені впродовж 4 років навчання по 30,000.00 CAD. 

 

Мрієте про освіту в Канаді? З Університетом Альберти ви зможете реалізувати свою мрію в одному з найкращих університетів світу та отримати неймовірний досвід та можливості. 

Всі питання, щодо вступу, подачу на стипендії чи вибір спеціальності ви можете обговорити на пряму із представником University of Alberta онлайн та/або нашими менеджерами в наших офісах у Києві та Львові або онлайн. 

 

Реєстрація на консультацію можлива на сайті або за телефонами: +38066 488 9049 (Київ) та +380671151212 (Львів)

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.