Літня групова поїздка у Bellerbys College (Велика Британія)

Проведіть своє літо яскраво! Student Study відкриває реєстрацію на літню групову поїздку до Bellerbys College (Брайтон, Велика Британія)! Незабутні канікули із задоволенням та користю. За декілька тижнів Ви познайомитеся зі справжнім англійським колоритом, вивчите іноземну мову, відвідаєте відомі історичні пам’ятки, знайдете нових друзів та, головне, отримаєте незабутні враження на все життя!

12 Липня

Час

:

12/07/2020 07:00 - 25/07/2020 18:00

Розташування

:

Bellerbys College, Брайтон, Велика Британія

Ідеальне літо в Британії! Student Study відкриває реєстрацію на літню групову поїздку до Bellerbys College (Брайтон, Велика Британія)!

 

Незабутні канікули із задоволенням та користю. За декілька тижнів Ви познайомитеся зі справжнім англійським колоритом, вивчите іноземну мову, відвідаєте відомі історичні пам’ятки, знайдете нових друзів та, головне, отримаєте незабутні враження на все життя!

 

Літня академічна програма для підлітків віком від 13 до 17 років при одному з найкращих коледжів Великої Британії - Bellerbys College (Брайтон). Кампуси школи розташовані в Брайтоні, Кембриджі та Лондоні. Школа зарекомендувала себе як навчальний заклад, який допомагає студентам з усього світу вступити до університетів мрії. Учні починають навчання із загальної шкільної програми та потім закінчують останні два роки за програмою золотого стандарту A-level.
Для студентів, які закінчили українську школу Bellerbys College пропонує однорічну програму підготовки для вступу до ВНЗ - Foundation.

 

Літні програми Bellerbys College:

 • - Академічна (Природничі / гуманітарні науки, математичні предмети, бізнес та економіка). 
 • - Креативна (Мистецтво, Медіа, Фотографія)

 

 

Кожна програма пропонує студенту:

 • - удосконалення рівня знань англійської мови (15 годин англійської мови на тиждень)
 • - отримання практичних навичок навчання за кордоном (10 годин академічних або креативних предметів на тиждень)
 • - розвиток академічних та лідерських навичок
 • - вивчення техніки проходження вступних інтерв'ю та написання мотиваційних листів
 • - денні та вечірні спортивні та культурні заходи (Table-Tennis, Kick-Boxing, Street Dance/Hip-Hop, Circuit/Fitness Training, Yoga/Dynamic Stretching, Football, Tennis, Street Basketball, Badminton, Beach Volleyball)
 • - екскурсії у рамках програми (Arundel Castle, Paintballing, Rock-Climbing, Golf, Go-Kart Racing, London Sightseeing/River Cruise, Thorpe Park (Theme Park), Portsmouth Historic Dockyard)

 

Проживання у студентському гуртожитку дозволяє поєднувати інтенсивне вивчення англійської з академічними чи креативними предметами та різноманітними культурними та спортивними заходами. Завдяки цьому, студенти можуть не тільки розширити свої знання з навчальної програми, а й навчитися краще читати, писати, спілкуватися англійською.

 

Проживання: одномісне, на території кампусу коледжу, триразове харчування. 

 

Вступні вимоги: володіння англійською мовою на рівні Intermediate. Для зарахування потрібно пройти шкільний тест з англійської мови. 

 

Вартість програми у 2020 р.: £ 1550 - 2 тижні (групова поїздка 8-12 дітей)

 

У вартість включено:

 • - навчання
 • - проживання
 • - харчування (повний пансіон)
 • - екскурсії в рамках програми
 • - трансфери з / до аеропорту

 

Додатково оплачується: 

 • - авіаквитки
 • - візовий збір
 • - медичний страховий поліс (вартість шкільної страховки 16 фунтів за 2 тижні)

 

Увага! При зарахуванні у даний навчальний заклад протягом двох років після участі у літній програмі, вартість літньої програми буде відмінусована від загальної вартості навчання.

Після реєстрації ми з вами зв'яжемося для надання детальнішої інформації!

 

Записатися на особисту консультацію у офісі щодо літніх програм можна за номером:

🇺🇦 Київ:
📞+38 066 488 90 49
📞+38 067 115 12 12
📞+38 073 115 12 12
📩[email protected]
🚘04050, Київ, вул Глибочицька 40, корпус У, 5 поверх


🇺🇦Львів:
📞+38 098 112 15 15
📞+38 050 691 48 08
📞+38 093 115 12 12
📩[email protected]
🚘79014, вул. Пекарська, 30

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.