Не вистачає балів для вступу у рейтинговий британський виш?

Завершили програму GCSE / А-level / Foundation, склали іспити, але результати виявились нижчими ніж ви очікували? Не панікуйте! Ви ще маєте усі шанси вступити на навчання до рейтингового університету!  Пропонуємо вам розглянути один із запропонованих нижче варіантів для розв'язання вашої проблеми.

08 Липня

Час

:

08/07/2019 10:00 - 30/08/2019 19:00

Розташування

:

м. Київ, вул. Глибочицока 40у, 5-ий поферх / м. Львів, вул. Пекарська 30, офіси компанії Student Study

Завершили програму А-level, склали іспити, але результати виявились нижчими ніж ви очікували? 


 

Не панікуйте! Ви ще маєте усі шанси вступити на навчання до рейтингового університету!  Пропонуємо вам розглянути один із запропонованих нижче варіантів для розв'язання вашої проблеми.

  1. Якщо ви провалили іспити першого року навчання, має сенс вступити на Foundation. На програму Foundation найчастіше приходять ті студенти, які завалили іспити першого року на A-level або IB, але які не хочуть витрачати часу на перепідготовку. По завершенню програми, більшість студентів значно покращують свої попередні результати.

  2. Кліринг, або процедура вторинного набору - це відносно нова та маловідома річ для українських студентів, але яка може стати справжнім порятунком і прямою дорогою до навчання у британському виші.

  3. Зазвичай, кліринг проводиться у середині та наприкінці серпня: до цього часу основні списки вступників уже готові в базі UCAS, і університети починають додатковий набір на вакантні місця.


 

"А якщо ми провалили програму Foundation?! Що робити?"

 

Якщо і програма Foundation для вас виявилася занадто складною і ви не претендуєте на місце у топовому університеті, є сенс спробувати курс "Year 1". 

Це, певною мірою, перехідна програма-адаптація для іноземних студентів, яким потрібно поліпшити академічні та мовні знання перед вступом у британські університети. 

Тривалість "Year 1" становить 9-12 місяців. Студенти, які успішно закінчують цей курс, автоматично зараховуються відразу на другий курс обраної програми бакалаврату. 


 

Якщо ви стикнулися з однією з вище перерахованих проблем, реєструйтеся і ми з вами зв'яжемося! Або звертайтеся за телефоном +38 066 488 90 49 і отримайте більш детальну консультацію від наших експертів.

 

Послуги компанії безкоштовні.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.