Нові виклики сучасного світу: Digital Business освіта в Європі

Діджиталізація - процес, який охопив всю планету, і торкнувся навіть формату проведення нашої інформаційної сесії про сучасну бізнес-освіту. Вже 28 січня, приєднуйтеся до індивідуальної консультації з представником EU Business School, який розповість, чому вивчати Digital Business корисніше, ніж інші бізнес-спеціальності.

28 Січня

Час

:

28/01/2021 17:00 - 28/01/2021 18:00

Розташування

:

Онлайн

Сьогодні не лише стартапи, а й давно відомі, добре розвинені бізнеси переходять у цифровий формат. Усі прагнуть пристосуватися до нових технологій, адже вони не лише полегшують й пришвидшують робочі процеси, а й впливають на прихильність нових поколінь. 

 

А ви б хотіли стати новатором для будь-якого бізнесу?

Готові приносити новітні техніки у власну справу чи в улюблену компанію?

Могли б очолити еволюцію чи передбачити розвиток бізнесу, над яким працюєте?

 

Тоді вам варто обрати відповідну освіту! Зокрема, випускники освітньої програми Digital Business від EU Business School усе це вміють!

 

EU Business School - відома бізнес-школа з кампусами в Іспанії, Швейцарії та Німеччині, яка готує студентів до викликів сучасного світу. Цей університет входить у перелік найкращих у світі за певними предметними галузями (ТОП-100 у світі за кар’єрну спеціалізацію (MBA у маркетингу та MBA у підприємництві), ТОП-150 у рейтингу QS Global MBA Rankings 2021)

 

Представник EU Business School готовий розповісти вам значно більше про діджиталізацію в бізнесі, а також - про умови вступу на подібні спеціальності та специфіку навчання в Європі. 

 

Приєднуйтеся 28 січня та поспілкуйтеся з представником бізнес-школи особисто!

 

Зареєструватися чи поставити питання, яке вас цікавить, можна за телефонами:
+38067 115 12 12 / +38066 488 90 49

[email protected] / [email protected]

 

Обирайте освіту, що дає інструменти для позитивних змін у світі!

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.