Освіта у Нідерландах: вступні вимоги, знижки на навчання та перспективи працевлаштування. Експертна консультація!

22 жовтня вам випаде чи не найкраща можливість почути все про життя та навчання у Нідерландах - країні з сучасними освітніми підходами, високою академічною якістю та привабливими цінами на освіту.

22 Жовтня

Час

:

22/10/2020 16:00 - 22/10/2020 19:00

Розташування

:

м. Львів, вул. Пекарська 30; м. Київ, вул. Глибочицька 40у, 5-ий поверх (офіси компанії Student Study)

Чому варто розглянути Нідерланди у якості країни для навчання?

 

  • Нідерландські університети впевнено тримаються у рейтингах найкращих вишів світу!

  • Саме у цій країні можна знайти велику кількість англомовних програм за різними спеціальностями!

  • Нідерланди радо вітають міжнародних студентів привітною атмосферою, англомовним середовищем та приємними стипендіями (до 5000 євро!)!

 

“Країна вітряків”, “головний постачальник тюльпанів”, “колиска велосипедної культури” - все це про Нідерланди й екологічне, красиве, стильне та комфортне життя у цій країні.

 

Ще маєш сумніви стосовно локації для навчання?

Додай інформативних фактів та вагомих аргументів для власних роздумів, відвідавши зустріч-консультацію з партнерами Student Study!

 

Консультацію проведе досвідчений експерт, який відвідав безліч освітніх закладів по всьому світу, й на власні очі побачив усі переваги та недоліки кожного з них, представник групи нідерландських університетів - Юрій Сухомуд!

 

Зустріч  відбудеться 22 жовтня в офісі компанії Student Study, за адресою м. Київ, вул. Глибочицька 40у, 5-ий поверх, а також через Skype з офісу Student Study у м. Львів (вул. Пекарська 30).

 

Маєш питання? Звертайся за тел. 066 488 9049 (Київ) / 098 112 1515 (Львів)

[email protected] / [email protected]

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.