Освіта у сфері гостинності: м’які навички у технологічному світі. Вебінар від представника швейцарського університету B.H.M.S.

Мрієте про роботу, що пов’язана з подорожами? Плануєте відкрити власну кав’ярню чи створити відому на весь світ мережу готелів? Ще не визначилися з планами на майбутнє, але хочете працювати з людьми? Цей вебінар - для вас! Не проґавте можливість дізнатися більше про те, що актуально сьогодні на ринку праці.

25 Лютого

Час

:

25/02/2021 17:00 - 25/02/2021 18:00

Розташування

:

онлайн

Світ стрімко змінюється. Нове покоління сприймає інформацію дуже швидко, але вже нетрадиційними для нас способами. Пандемія теж скоригувала розвиток усіх сфер. Освіта тепер інша, але не менш затребувана. 

 

Яка вона, сучасна освіта у сфері гостинності?

 

У нашому вебінарі відповідь на це запитання готовий надати представниця швейцарського міжнародного університету BHMS! Вона точно знає усе, з чим зіткнуться студенти під час своєї професійної підготовки. Щобільше, розповість, яку спеціалізацію можна отримати у BHMS, та скільки є способів її застосуванню в житті.

 

BHMS - це міжнародна школа бізнесу, готельної справи та менеджменту з кампусом у місті Люцерн, Швейцарія. Тут кожен студент має можливість пройти стажування ще під час навчання, а випускники - отримують пропозиції від роботодавців по всьому світу!

 

Долучайтеся до трансляції вже 25 лютого о 17:00! Знайдіть відповіді на питання, що вас турбують:

 

  • - Як змінюється сьогоденна освіта та попит на неї? 
  • - Що охоплюють сучасні освітні програми з готельно-ресторанної справи?
  • - Які навички у клієнтському сервісі важливіші: hard чи soft?
  • - Що таке емоційний інтелект та комунікації, яка їхня роль у професійному житті?
  • - Широкопрофільність освітніх програм: де і ким працюють випускники  BHMS

 

Попередня реєстрація - обов’язкова!

 

Реєструйтеся вже сьогодні, щоб отримати нову порцію знань для роздумів про свій освітній шлях! А якщо маєте додаткові питання - зв’яжіться з нами за телефонами:

 

+38 066 488 90 49 / +38 067 372 12 24 

[email protected] / [email protected]

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.