Освітній батл: Британія VS США

Яка країна найкраща у світі для отримання диплому? Одвічні конкуренти - Британія та США. Представники рейтингових американських та британських ВНЗ приїдуть до Львова, щоб довести українцям чиї освітні програми найкращі. Не пропустіть унікальне шоу, щоб вирішити на голосуванні, хто стане першим!

17 Лютого

Час

:

17/02/2019 12:00 - 17/02/2019 14:00

Розташування

:

м. Львів, Bank Hotel, вул. Листопадового Чину, 8

Яка країна найкраща у світі для отримання диплому? 

 

Одвічні конкуренти - Британія та США. Представники рейтингових American University, Auburn University, University of Dayton (США) та City University London, University of Nottingham, University of Brighton​​​​​​​ (Британія) приїдуть до Львова, щоб довести українцям чиї освітні програми найкращі. Не пропустіть унікальне шоу, щоб вирішити на голосуванні, хто стане першим! 

 

 Запрошуємо Вас 17 лютого з 12.00 по 14.00 у конференц-залу Bank Hotel (м. Львів, вул. Листопадового Чину, 8). Вхід за попередньою реєстрацією. 

 

- American University - приватний вищий навчальний заклад, заснований в 1892 році, один із найвідоміших та найпрестижніших університетів у світі. Має репутацію одного з найкращих університетів США в галузі міжнародних відносин, державного управління та політології, а також центру мистецтв Вашингтона. Входить у топ 100 університетів США. 

- Лондонський міський університет (англ. City, University of London) - державний дослідницький університет, розташований у Лондоні. Був заснований у 1894 році як Нортгемптонский інститут і став університетом в 1966 році, коли й отримав нинішню назву. Міський університет має більш ніж 100-річний досвід досліджень і незмінно високий рейтинг працевлаштування своїх випускників і їхніх зарплат. Місією університету, згідно з його стратегією, є «вести за собою Лондон у сфері освіти та наукових досліджень».

 

Дізнайтеся про унікальні знижки та пропозиції від університетів лише для присутніх на батлі!

 

Освітній батл проходитиме в рамках виставки "Освіта за кордоном".

 

Контакти для додаткової інформації:
Тел.: +38 050 691 48 08
Email: [email protected]

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.