Отримати МВА в університеті Нью-Йорка - це реально!

Adelphi University запрошує цілеспрямовану молодь для проходження програми МВА в фінансовій столиці світу - в Нью-Йорку.

01 Січня

Час

:

01/01/2020 10:00 - 01/01/2020 15:00

Розташування

:

Adelphi University

Adelphi University запрошує цілеспрямовану молодь для проходження програми МВА в фінансовій столиці світу - в Нью-Йорку. Всім відомо, що диплом університетів США високо цінується на світовому ринку праці. Заробітна платня випускника МВА програми починається від 90 000 дол на рік.

 

Школа бізнесу університету Adelphi пропонує унікальну за своєю структурою програму. Студенти не тільки отримують додаткові поглиблені знання у сфері управління бізнесу і фінансів, вони можуть відточити отримані знання на практиці.

Бувши одним з найстаріших і найпрестижніших приватних університетів США, Adelphi University пропонує своїм студентам найбільш інноваційні програми, які готують не просто фахівців, а професіоналів найвищої кваліфікації. Випускники зможуть працювати з продуктами на світовому ринку, управляти фінансовими ризиками і розвивати підприємницьку діяльність на міжнародному рівні.

 

Щоб дізнатись більше про вступні вимоги та про програму МВА в цілому, щоб подати документи та почати навчання в університеті вже в січні 2020 року, будь ласка, зареєструйтесь на індивідуальну консультацію з нашим експертом з освіти за кордоном.

 

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected] / +38 066 488 90 49

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.