Персональні зустрічі з нашими експертами в Тернополі!

Підбір освіти за кордоном - це безумовно цікавий, але дуже багатрогранний процес. Щоб не впустити важливих нюансів при вступі - проконсультуйтеся з фахівцями особисто в Тернополі вже 1 липня!

01 Липня

Час

:

01/07/2021 14:00 - 01/07/2021 18:00

Розташування

:

Тернопіль

Якщо на майбутнє ви розглядаєте варіант навчання за кордоном - про вступ, власне, варто потурбуватися ще за кілька років до вступу. Для деяких країн і університетів вам знадобиться міжнародна середня освіта, для інших освітніх закладів та спеціальностей - максимально високі бали з англійської або й з інших предметів. А скільки документів ще треба зібрати...

Експерти Student Study вирушають до Тернополя, щоб ви...

* вчасно підготувалися до вступу

* змогли обрати найкращий для себе освітній заклад 

* склали сильні мотиваційні листи, резюме і портфоліо

* точно отримали зарахування, а згодом ще й студентську візу

* без зайвих клопотів вирушили на навчання до США, Британії, Канади, Швейцарії, Іспанії, Нідерландів чи іншої країни з якісною освітою

* і з легкістю досягли своєї освітньої цілі

 

На нашому рахунку тисячі успішних зарахувань, безліч щасливих студентів і задоволених батьків. Ми вчилися давати клієнтам те, що потрібно саме їм, понад 8 років! Ми усвідомлюємо всю відповідальність, яку ви покладаєте на нас, коли довіряєте нам роль помічника у виборі освітнього шляху. Ми готові йти і їхати вам на зустріч, щоб допомогти вам в питаннях закордонної освіти! 

Зустрінемося з вами 1 липня! Консультації розпочнуться о 14:00

Забронюйте зручний час для зустрічі за телефонами +38066 488 9049 / +38097 264 97 64 або залиште реєстрацію на сайті. 

Місце консультації ми повідомимо вам додатково!

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.