Плануєте вступ у ВНЗ за кордоном цього року але пропустили дедлайни для подачі документів?

Як вступити у топовий ВНЗ Канади у цьому році?

20 Травня

Час

:

20/05/2021 17:00 - 20/05/2021 18:00

Розташування

:

Онлайн

Більшість провідних університетів вже завершили набір студентів на освітні  програми, які стартують у цьому році. Але якщо, з певних причин, ви досі не встигли подати вступну заяву у закордонний освітній заклад - не засмучуйтесь. 

 

20 травня о 17.00 за київським часом ми проводимо вебінар “Застрибнути в останній вагон: як вступити у топовий ВНЗ Канади у цьому році” за участі представника Ryerson University, який розповість про вступ усе: які дедлайни, вимоги, екзамени та багато іншого. 

 

Канада вже досить давно є одним з найпопулярніших напрямків для отримання вищої освіти, не поступаючись США та Британії. І це не дивно: у цій країні в освіту вкладають значні ресурси, студенти і випускники отримують вагому підтримку - у тому ж числі і можливості працевлаштування і підприємництва. А ще Канада вважається однією з найбезпечніших країн світу і займає перше місце у світі за рівнем якості життя.

 

На вебінарі ви дізнаєтеся:

  1. Про навчання у Ryerson University (закцентуємо увагу на перевагах програми Pathway);
  2. Про освіту в Канаді вцілому 
  3. Про подальші перспективи і можливості стажування та працевлаштування
  4. Також у рамках вебінару ви зможете поставити спікерам питання, що вас хвилюють.

 

Початок зустрічі 20 травня о 17:00 за київським часом. Попередня реєстрація - обов’язкова!

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.