Поговоримо про навчання в США на освітньому вечорі у Львові!

31 січня запрошуємо випускників шкіл та їхніх батьків на освітній вечір у Львові, присвячений навчанню в США.

31 Січня

Час

:

31/01/2019 17:00 - 31/01/2019 19:00

Розташування

:

м. Львів, вул Пекарська 30

31 січня запрошуємо випускників шкіл та їхніх батьків на освітній вечір у Львові, присвячений навчанню в США. Протягом заходу ми обговоримо питання, чому напрямок STEM (Наука, Технології, Інженерія, Математика) стає такою популярною. Пояснимо, які університети та програми допоможуть вам досягти поставлених цілей, як успішно підготуватися і вступити в університети США.

 

Також ми поговоримо про дослідницький потенціал американських вузів, потужне технічне оснащення та різноманітність програм з практичним підходом до навчання. Обговоримо можливість вступити на програму стажування OPT (optional practical training), яка дає можливість після закінчення вузу залишатися в Штатах і розвиватися у своїй сфері протягом 29 місяців, а після - працевлаштуватися в топ-організації США, Канади та Європи.

 

Мотивовані та академічно сильні студенти можуть отримати знижки на навчання від університетів США.

 

Захід буде проходити 31 січня о 17:00 у нашому новому офісі за адресою вул Пекарська 30.

 

Реєстрація обов’язкова! Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтесь: [email protected] або 050 691 4808

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.