Проведіть літо з користю! Зустріч із представником CATS College у Львові

6 березня з 14:00 до 19:00 приходьте на зустріч із представником CATS COLLEGES та дізнайтеся як отримати досвід навчання за кордоном і перевірити свій рівень англійської мови?

06 Березня

Час

:

06/03/2019 14:00 - 06/03/2019 19:00

Розташування

:

м. Львів, вул. Пекарська 30

Ви в 10 класі і ще не впевнені, що саме хочете вивчати? Хотіли б отримати досвід навчання за кордоном і перевірити свій рівень англійської мови?

 

Приходьте 6 березня з 14:00 до 19:00 в офіс Student Study за адресою вул. Пекарська 30, Львів на зустріч із представником CATS COLLEGES, мережею коледжів у Великій Британії та США. На зустрічі з представником ви зможете дізнатися не лише про літні програми, а також:

- які переваги мають студенти даного коледжу

- в які ВНЗ Великої Британії ви можете отримати гарантоване умовне зарахування

- можливі знижки на навчання у даному навчальному закладі і багато іншого

 

CATS College (Canterbury) - заснований у 1952 році заклад одразу став одним з провідних коледжів Великої Британії та Америки. Кампуси школи розташовані в Кентербері, Кембриджі, Лондоні та Бостоні. Школа зарекомендувала себе як навчальний заклад, який допомагає студентам з усього світу вступити до університетів мрії. Учні починають навчання з загальної шкільної програми і потім закінчують останні два роки за програмою золотого стандарту A-level.
Для студентів, які закінчили українську школу CATS Colleges розробили унікальну програму підготовки за один рік для вступу до ВНЗ - Foundation.

 

Вхід на захід безкоштовний, необхідно лише зареєструватися.

Деталі за телефоном: +38067 115 1212; +38050 691 4808

[email protected]

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.