Саме ВИ можете потрапити в ТОП-університет США. А ми - розкажемо як!

Вступити у найкращі ЗВО Америки - складно, але цілком реально. Особливо, якщо розпочати свою підготовку в ACLA/UCLA. Дізнайтеся усе про вступ в найпрестижніші виші на вебінарі від UCLA Extension вже 3 лютого!

03 Лютого

Час

:

03/02/2021 17:00 - 03/02/2021 18:00

Розташування

:

Онлайн

Чому шлях у престижні університети лежить через ACLA/UCLA?

 

Тому що ACLA/UCLA пропонують найбільш розважливий, найменш стресовий, один з найбільш надійних способів дістатися до своєї академічної цілі!

 

American Collegiate in Los Angeles (ACLA) - це річна програма для трансферу (переходу) іноземних студентів в найкращі заклади вищої освіти в США! 

 

University of California in Los Angeles (UCLA) - високорейтинговий університет, на базі якого відбувається трансфер-програма ACLA: UCLA посідає 9-ту сходинку в репутаційному рейтингу Times Higher Education World Reputation Rankings (2020). А у рейтингу найкращих світових університетів 2021, UCLA займає 15-те місце у світі і 2-ге місце в США!

 

Освітній провайдер Shorelight пропонує взяти участь у річній освітній трансфер-програмі, яка дозволить вам:

 

  • - Набути досвід навчання в рейтинговому американському виші (на кампусі або онлайн)
  • - Адаптуватися до американського стилю життя та навчання
  • - Здобути необхідну кількість кредитів для трансферу в обраний вам університет
  • - Потрапити на 2-ий курс найкращих університетів Америки завдяки трансферу (прогресія у ТОП-50)

 

Завітайте на вебінар 3 лютого, о 17:00, щоб дізнатися детальніше про умови вступу та трансферу в університет мрії!

 

Зі стартом від ACLA на вас чекає прекрасне майбутнє там, де ви забажаєте: у Boston College (#37 National Universities), Boston University (#40 National Universities), Brandeis University (#40 National Universities), Emory University (#21 National Universities), New York University (#29 National Universities), Northeastern University (#40 National Universities), University of Michigan (#25 National Universities), University of Southern California (#22 National Universities) та ін.

 

Зареєструйтеся, щоб отримати посилання на вебінар!

 

Усі деталі - за телефонами:

+38 066 488 90 49 / +38 067 115 12 12 

[email protected] / [email protected]

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.