Школи США і Канади! Як зважитися на освіту за океаном поговоримо з представником Amerigo Education

Середня освіта у Західному світі відрізняється від української. Її основна перевага - якісна підготовка дитини до самостійного життя та навчання, здобуття важливих для подальшого успіху навичок, а також - розкриття особистого потенціалу кожної дитини з урахуванням особливостей її характеру. Хочете дізнатися більше?

09 Червня

Час

:

09/06/2021 15:00 - 09/06/2021 19:00

Розташування

:

м. Київ, вул. Глибочицька 40у, 5-ий поверх, офіс компанії Student Study

З Канадою і США нас розділяє не лише географічна, а й академічна та суспільно-економічна відстань. Але 9-го червня - наблизимося до американських і канадських шкіл упритул, щоб роздивитися усі їхні переваги і недоліки! Нашим гідом виступить представник десятків шкіл США і Канади, що об’єднані під егідою Amerigo Education! 

 

Amerigo Education - елітні школи-пансіони з сімейною атмосферою!

 

Школи Amerigo вирізняються якістю своїх освітніх програм. Не спроста випускники цих шкіл з легкістю вступають в університети, про які мріють. Крім того, саме у школах  Amerigo учні з усього світу відчувають не лише суворість академічної програми, а й підтримку і допомогу з боку викладачів та тьюторів у подоланні усіх труднощів на шляху до успіху. 

 

Школи  Amerigo знаходяться у наступних локаціях:
 

  • Chicago North Shore

  • Houston

  • Los Angeles

  • Napa Valley

  • New Jersey

  • San Diego

  • San Francisco

  • Twin Cities

  • Villanova College (Toronto, Canada)

 

Навчання у школах США і Канади - яке воно?

 

Середня освіта у Західному світі відрізняється від нашої. Її основна перевага - якісна підготовка дитини до самостійного життя та навчання, здобуття важливих для подальшого успіху навичок, а також - розкриття особистого потенціалу кожної дитини з урахуванням особливостей її характеру. Хочете дізнатися більше?

 

Зустріч із представником мережі шкіл Amerigo Education можлива як особисто у київському офісі Student Study, так і ОНЛАЙН, у форматі Zoom-конференції!

 

Щоб долучитися до обговорення - зв’яжіться з нами за телефонами: +38066 488 9049 / +38097 264 97 64 або залиште реєстрацію на сайті. 

 

Адреса нашого офісу - Глибочицька 50У, м.Київ. 

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.