Сімейний освітній тур школами-пансіонами Австрії (Відень - Зальцбург - Санкт-Гільген)

9-11 жовтня 2019 року запрошуємо школярів з 11 років та їх батьків на ознайомчий тур приватними школами Австрії! Під час нашого туру Ваша сім’я матиме змогу відчути атмосферу кожної зі шкіл, роздивитися усі деталі, яких немає на фото зі шкільних сайтів, отримає максимум практичної та корисної інформації про навчання в школах-пансіонах країн Західної Європи. До того ж, це чудова можливість для батьків отримати безпосередній відгук від школярів про їхній досвід навчання, проживання та дозвілля.

09 Жовтня

Час

:

09/10/2019 09:00 - 11/10/2019 20:00

Розташування

:

Відень - Зальцбург - Санкт-Гільген

Середня освіта у престижній міжнародній школі в Австрії — це міцний фундамент для успішного освітнього та кар’єрного зростання. Саме від базової освіти Вашої дитини залежить її подальший вибір університету — українського чи все ж закордонного. У вищі заклади освіти інших країн значно легше вступати, маючи відповідну підготовку та досвід навчання у міжнародному середовищі.

 

То де ж навчатися?

Ми часто хвилюємося за наших дітей, неохоче відпускаємо їх від себе навіть на короткий термін, навіть коли вони вже достатньо дорослі та самостійні. Що й казати про зовсім юних школярів середньої ланки, яких чекає велике майбутнє, що розпочинається із закордонної середньої освіти у міжнародних бордингових школах.

 

А що як знайти якісну школу неподалік від України в прекрасному місці, наприклад в Австрії?

Чудовий варіант! Ми вже знайшли 3 найкращі міжнародні школи в Австрії — у Відні (Amadeus International School), Зальцбурзі (American International School) та Санкт-Гільгені (Міжнародна школа Санкт-Гільген).

 

А якщо на власні очі побачити, де житиме та навчатиметься майбутній відмінник?

Не проблема! Ми пропонуємо Вам здійснити з нами освітній тур закладами середньої освіти, щоб переконатися у їхній академічній досконалості, відкритості та зручності для кожного учня.

 

А можна скуштувати їжу в шкільному кафе?

Звісно, якщо забажаєте, — можемо скуштувати страви, приготовлені в австрійських шкільних їдальнях.

 

Ми купимо квитки на літак, забронюємо готелі зі сніданками, домовимося про ланч у школах та організуємо тури начальними корпусами та житловими кампусами з представниками шкіл. Між локаціями ми будемо пересуватися особистим мікроавтобусом. Щодня — вечір буде вільним, щоб відпочити або оглянути околиці.

 

Графік подорожі 9-11 жовтня:

 

Про школи-пансіони у нашому турі Австрією

 

Amadeus International School - унікальна школа-пансіон закритого типу, яка пропонує для своїх учнів ІВ програму та славиться своєю сильною музичною та мистецькою академією, які інтегровані в навчання. Головна мета школи  - створити міжнародну спільноту щасливих, амбіційних та пристрасних учнів, розвинути їхню допитливість та креативність.

 

 • - Академічна програма найвищої якості

 • - Виняткова бордингова програма

 • - Персоналізоване практичне навчання

 • - Оптимальні досягнення кожного завдяки невеликій кількості дітей у класі

 • - Музична та мистецька академія світового класу

 • - Здоровий та активний спосіб життя

 • - Інтенсивна допомога з англійською мовою

Вартість повного пансіону - від 44 000 євро на рік.

 

St. Gilgen International School - заклад, який пропонує якісну середню освіту, що поєднує в собі традиційний шарм, безпечність, культурний спадок, динамічне та сучасне освітнє середовище й глобальне мислення амбіційної шкільної спільноти.   Школа знаходиться у культурно багатому та красивому селищі Санкт-Гільген, що оточене неймовірними краєвидами австрійських Альп та гірського озера (35 хв від Зальцбурга).

 

 • - Міжнародна учнівська спільнота, в якої школа розвиває такі цінності як успішність, доброчесність та пристрасть до навчання

 • - Щедрі стипендії для талановитих та мотивованих школярів

 • - Викладання англійською з можливістю вивчати німецьку, французьку та іспанську мови

 • - Можливість вступу до найкращих університетів та коледжів світу

 • - Всестороння професійна допомога у розвитку учнівських талантів - у музиці, спорті, театральному мистецтві, артистизмі та спортивному туризмі

Вартість повного пансіону - від 49 000 євро на рік.

 

American International School - міжнародна бордингова школа для 7-12 класів, заснована у 1976 році в Зальцбурзі, яка спеціалізується на підготовці до вступу в коледж. Школа пропонує ретельну академічну програму, яка наповнена соціальними та культурними активностями, та забезпечує індивідуальний підхід й сімейну атмосферу шляхом роботи у маленьких класах. AIS-Зальцбург фокусується на наступних принципах:

 

 • - Безпечність та повага

 • - Відповідальність та характер

 • - Культурне та національне різноманіття

 • - Увага та кураторство для кожного

 • - Баланс та цілісність

 • - Розсудливість та оцінювання

 • - Залученість та відданість

Вартість повного пансіону - від 34 000 євро на рік.

 

Вартість освітнього туру: 900 євро за 1 людину

 

У вартість входить:

- Переліт Київ-Відень-Київ

- Готель (2 ночі) - 4*

- Сніданки в готелі та ланч у школі

- Переїзд між аеропортом, містами та школами

- Фінальна вечеря подорожі у Відні

- Супровід представника компанії Student Study

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.