Станьте частиною глобальної мережі бізнес-шкіл EU BUSINESS SCHOOL

25 березня з 16:00 до 19:00 в офісі Student Study за адресою вул. Пекарська 30, Львів у вас буде можливість зустрітися з представником EU BUSINESS SCHOOL і дізнатися, як стати випускником провідної бізнес-школи Європи.

25 Березня

Час

:

25/03/2019 16:00 - 25/03/2019 19:00

Розташування

:

м. Львів, вул. Пекарська 30, офіс Student Study

25 березня з 16:00 до 19:00 зустріньтеся з представником EU BUSINESS SCHOOL у Львові та дізнайтеся, як стати випускником провідної бізнес-школи Європи. Захід відбудеться в офісі Student Study за адресою вул. Пекарська 30.

 

EU BUSINESS SCHOOL - Міжнародна школа бізнесу з потрійною акредитацією, кампуси якої находяться в Барселоні, Монтре, Женеві та Мюнхені. Програми бакалаврату та магістратури дадуть Вам можливість не лише отримати якісну освіту від провідних фахівців даної сфери, а одночасно стати власником диплому університетів Великої Британії, таких як University of Roehampton або University of Derby. Також студенти мають можливість пройти стажування і познайомитися з засновниками та провідними фахівцями сфери бізнесу. 

 

Унікальна програма бізнес-школи: "The Learning From Leaders" допоможе вам дізнатися про досвід таких бізнесменів та визначних діячів як: Peter Brabeck-Letmathe (почесний голова, колишній голова та генеральний директор Nestlé Group, колишній голова Formula One), Kofi Annan (7 генеральний секретар ООН), André Dosé (колишній директор Swiss International Air Lines) та багато інших.

 

Є запитання? Телефонуйте: 380671151212, 380636553861

[email protected]

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.