Стипендія $48,000 для талановитих українців від Університету Південної Флориди (США)

USF Green & Gold Presidential Award у розмірі 48000$ для обдарованих студентів, що поступають на перший курс бакалавріату.

15 Січня

Час

:

15/01/2020 10:00 - 15/01/2020 19:00

Розташування

:

University of South Florida

Університет Південної Флориди - державний дослідницький університет, що був заснований в 1956 році  м. Тампа (Флорида), є дев'ятим за величиною університетом США і входить до групи державних університетів штату Флориди.

 

University of South Florida відомий своїми дослідженнями і успішними науковими проектами. Наприклад, університет є лідером в лікуванні захворювань головного мозку. В University of South Florida ведуться серйозні розробки з питань боротьби з діабетом, хворобою Альцгеймера, серцевими захворюваннями. Тут вчені розробили штучний «мозок», здатний управляти симулятором реактивного винищувача. Студенти University of South Florida мають можливість приступити до досліджень вже з першого курсу навчання в спеціальних лабораторіях кампуса.

У рейтингу «Найкращих університетів» за 2020 рік USF посідає 104 позицію в США.

 

Для обдарованих студентів, що поступають на перший курс бакалавріату з високими академічними показниками USF пропонує стипендію USF Green & Gold Presidential Award у розмірі 48000$ на 4 роки навчання (по 12000$ на рік). 

Унікальна можливість для українських студентів навчатися лише за 5324$ на рік!

Заявки на стипендію приймаються лише до 15 січня 2020 року. 

 

Вартість навчання в Університеті Південної Флориди без урахування стипендії складає $17,324 (станом на 2019 рік).

 

Вважаєте себе ідеальним кандидатом на стипендію від University of South Florida?

Телефонуйте +380664889049 чи пишіть на [email protected] та експерти зі Student Study допоможуть Вам підготувати та подати правильний пакет документів для зарахування до університету та отримання стипендії. 

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.