Вебінар "Вища освіта у Британії: вступ в умовах карантину"

Вступ в університет став новим викликом перед сьогоднішніми абітурієнтами. Як правильно спланувати вступ, щоб всі процеси пройшли максимально гладко, ви дізнаєтеся на вебінарі 22 квітня. Приєднуйтеся!

22 Квітня

Час

:

22/04/2020 16:00 - 22/04/2020 17:00

Розташування

:

онлайн, через платформу Zoom

Карантин поставив на паузу багато планів. Особливо незрозумілою ситуація стала для школярів випускних класів. А якщо ви ще й планували вступати за кордон, це додає ще низку додаткових запитань:

  • - Як вступати без атестату?
  • - Які дедлайни?
  • - Що робити з IELTS, оскільки через карантин зараз здати його неможливо?
  • - Чи чекають британські виші міжнародних студентів після карантину?
  • - Яка позиція університетів і чого можна очікувати?

 

Ці та ще багато інших питань витають в повітрі. Однак з кожним днем університети все більше підлаштовуються під сьогоднішню ситуацію та пропонують рішення для студентів. Онлайн-тестування, пізніший старт навчання, онлайн-навчання, якщо студенти не встигатиме приїхати вчасно та багато іншого. 

 

Приєднуйтеся до нашого вебінару і дізнайтеся, які документи необхідні для вступу, які дедлайни та які рішення пропонують університети, щоб усі студенти встигли розпочати навчання в університетах вже у 2020 році. 

 

Маєте запитання? Телефонуйте: +38066 488 9049

[email protected]

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.