Відкритий урок від Bellerbys College в Києві

14 листопада з 17:00 до 19:00 відбудеться презентація від представника Bellerbys College та воркшоп з академіком школи Девідом Ходжесом.

14 Листопада

Час

:

14/11/2019 17:00 - 14/11/2019 19:00

Розташування

:

офіс Student Study, м. Київ, вул Глибочицька 40У, 5 поверх

Мрієте про вступ в Оксфорд або Кембридж?

Амбітних та обдарованих студентів, що планують навчатись в топових університетах Великої Британії, запрошуємо на воркшоп від академіка школи Bellerbys College Девіда Ходжеса в Києві.

14 листопада з 17:00 до 19:00 відбудеться презентація від представника Bellerbys College та воркшоп з академіком школи Девідом Ходжесом.

На презентації ви зможете дізнатись:

  • особливості навчального процесу і навчальних програм у школі Bellerbys
  • умови та вимоги для вступу і які документи вам необхідно підготувати
  • можливість отримати знижку 70% на програму A-level
  • шанс продовжити навчання в найкращих медичних університетах Британії

Девід Ходжес, викладач Бізнесу, Бухгалтерського обліку та Економіки в школі Bellerbys College London. 

Дізнайтесь, як це навчатись столиці Великої Британії, Лондоні -  місто, яке по праву можна вважати найкращим студентським містом.

Воркшоп на тему: "Підприємництво" - це ознайомчий урок, який дасть можливість відчути себе учнем школи Bellerbys та ознайомити з азами сфери бізнесу.

Майбутній студент школи зможе не лише отримати нові знання, але й особисто познайомитись і поспілкуватись з академіком школи, в якій навчатиметься надалі.

Окрім цього, спільно з Bellerbys College компанія Student Study організовує групову поїздку в літній період для вивчення мови та покращення академічних навичок.
Саме так ваша дитина зможе ближче познайомитись з навчальним процесом у школі Bellerbys. Групу супроводжує представник від нашої компанії й, оплативши поїздку до кінця 2019 року, ви гарантовано отримуєте знижку.

Пропозиція саме для вас?
Тоді чекаємо вас усією сім'єю з 17:00 до 19:00 14 листопада в офісі Student Study (вул Глибочицька 40У, 5 поверх).

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +38066 488 90 49 / [email protected]

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.