Вступне інтерв'ю до University of California in Los Angeles (UCLA) у Києві

Тільки 21 травня приймальна комісія UCLA проводитиме вступне інтерв'ю з українськими школярами у Києві. Захід буде проходити з 16:00 до 19:00 в бібліотеці готелю Hyatt Regency за адресою вул. Алли Тарасової, 5.

21 Травня

Час

:

21/05/2019 16:00 - 21/05/2019 19:00

Розташування

:

Готель Hyatt Regency, вул. Алли Тарасової 5,м. Київ

University of California in Los Angeles (UCLA) - американський університет, який займає 17-е місце у світовому рейтингу вищих навчальних закладів згідно The Times World University Rankings 2019.


Для міжнародних студентів UCLA пропонує річну програму, яка веде до вступу на другий курс в ТОП американські виші, включаючи MIT, Stanford University, Brown University, Yale University, Dartmouth College, Columbia University, Princeton University, Cornel University та інші. Програма дозволяє набрати достатню кількість кредитів для переходу в американські університети відразу на другий курс. Програма розроблена спеціально для амбітних студентів, які мріють про навчання в елітних університетах, що входять в Топ 50 США.


Тільки 21 травня приймальна комісія UCLA проводитиме вступне інтерв'ю з українськими школярами у Києві. За підсумками вступного інтерв'ю найталановитіші школярі отримають стипендії на навчання в розмірі 10 000 дол.

Для проходження інтерв'ю необхідно принести з собою:

  • копію закордонного паспорта школяра
  • шкільні оцінки за 8, 9 і 10 клас
  • сертифікат англійської мови (за наявності)
  • мотиваційний лист


Захід буде проходити з 16:00 до 19:00 в бібліотеці готелю Hyatt Regency за адресою вул. Алли Тарасової, 5.

Щоб записатися на зустріч, зареєструйтесь або зателефонуйте: +380664889049. Після реєстрації з вами зв'яжеться менеджер і підбере зручний час зустрічі. Участь безкоштовна.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.