Життя у творчості або де вивчати art спеціальності? Розмова з представниками кращих мистецьких шкіл Європи

Творити мистецтво, що надихає; Створювати дизайн, який захоплює; Організовувати події, що запам’ятовуються - це легко й прибутково, якщо маєш відповідну сучасну освіту.  Оточення й культурне середовище теж відіграє неабияку роль у творчості митців. Вишукана Франція, запашна Італія, прогресивна Британія, різнобарвна Іспанія  - яку країну обрати для життя й постійного натхнення?

18 Листопада

Час

:

18/11/2020 15:00 - 18/11/2020 19:00

Розташування

:

Офіси агентства Student Study: - м.Київ, Глибочицька 40-У, 5-ий поверх; - м.Львів, Пекарська, 30

Представники провідних вищих шкіл Європи, які пропонують освіту для творчих, готові зустрітися з кожним абітурієнтом індивідуально, щоб обговорити:

  • - Переваги навчання у тій чи іншій країні

  • - Особливості вступного процесу

  • - Перелік документів для вступу

  • - Вимоги до портфоліо

  • - Можливі стипендії та знижки

 

Обирайте університет, який задовольнить усі ваші освітні та особистісні потреби:

 

Istituto Marangoni (Велика Британія, Франція, Італія)

 

Istituto Marangoni провідний університет у сфері моди, дизайну та мистецтва. Це школа, в якій пристрасть до моди об'єднує різні культури, ідеї та людей з усього світу. Istituto Marangoni був заснований у 1935 році в Італії. За ці 80 років університет зарекомендував себе як один з найкращих освітніх закладів у сфері моди, дизайну та мистецтва. Серед випускників Istituto Marangoni такі відомі імена як Франко Москіно, Алессандра Факкінетті,  Доменіко Дольче. Після випуску з Istituto Marangoni студенти мають можливість працювати в таких відомих компаніях як D&G, Chanel, Prada, Versace та багато інших.

 

IED (Іспанія та Італія)

 

Приватний виш, заснований у 1966 році, який став одним з провідних навчальних закладів в області підготовки студентів за напрямами дизайну, моди, візуального мистецтва та комунікацій. Інститут акредитований Міністерством освіти, університетів і наукових досліджень Італії (MIUR). До того ж він має понад 200 партнерів-компаній, серед яких - Valentino, Armani, Versace, Prada, Diesel, Fendi, Vogue Italia, Dior, Calvin Klein. 

Сьогодні IED постійно розширює міжнародну мережу, яка видає академічні дипломи першого рівня та організовує трирічні курси, магістерські курси, безперервний професійний розвиток та курси підвищення кваліфікації. Навчання в IED відрізняється від класичного академічного навчання. Університет відкриває великі перспективи у світі мистецтва та дизайну, дозволяє створити новий стиль, який стане впізнаваний у всьому світі.

 

Cambridge School of Visual & Performing Arts (Велика Британія)

 

Одна з найкращих мистецьких шкіл у Великій Британії, яка розташувалася у Кембриджі. Тут пропонуються програми підготовки для вступу до ВНЗ і програми бакалаврату та магістратури в різних галузях мистецтва від театрального мистецтва до моди та 3D дизайну. Школа має акредитацію Kingston University, а також проводить спільне навчання разом з University of the Arts London та The Royal Academy of Dramatic Art. CSVPA має тісні зв'язки з медіа конгломератом Hearst, який видає ELLE, ELLE Decoration, Harper's Bazaar, Esquire і Cosmopolitan. В кінці кожного року CSVPA проводить власний мистецький фестиваль Arts Festival, де студенти можуть повною міою продемонструвати свої таланти та показати рівень своєї професійної підготовки. 

 

Nuova Accademia di Belle Arti (NABA)  (Італія)

 

Nuova Accademia di Belle Arti була заснована в Мілані видатним педагогом мистецтв Аусонія Заппою, художником Гідо Бальо і архітектором Тіто Варіско у 1980 році.  NABA - один з найбільших університетів Італії, входить у міжнародну мережу університетів Laureate International Universities Network. Академія пропонує програми бакалаврату та магістратури італійською та англійською мовами, які акредитовані Міністерством освіти, університетів та наукових досліджень Італії (MIUR). Особлива гордість Академії - це викладачі, відомі професіонали в галузі дизайну, а також практикуючі дизайнери з різних областей. 

 

Забронюйте зручний для себе час для зустрічі з представником обраних  вишів:

  • - 18 листопада
  • - З 15:00 до 19:00 
  • - Консультація відбудеться онлайн або в офісах Student Study (м.Київ, Глибочицька, 40-У, 5-ий поверх та м.Львів, Пекарська, 30)

 

Візуалізуйте власне майбутнє! Дізнайтеся, що вас очікує у найближчі щасливі роки життя!

 

Реєстрація обов'язкова!

Є запитання? Телефонуйте: +38066 488 9049 (Київ) / +38067 115 1212 (Львів)

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.