Зустріч з бізнес-школою EU Business School у Києві

У Києві 2 серпня відбудеться зустріч з представником приймальної комісії провідної європейської бізнес-школи EU Business School

02 Серпня

Час

:

02/08/2021 16:00 - 02/08/2021 20:00

Розташування

:

Цум, Milk Bar

Європейська бізнес-школа створена в 1973 році, пропонує навчальні бізнес-програми англійською мовою.

 

EU BUSINESS SCHOOL - Міжнародна школа бізнесу з потрійною акредитацією, кампуси якої находяться в Барселоні, Монтре, Женеві та Мюнхені. Програми бакалаврату та магістратури дадуть Вам можливість не лише отримати якісну освіту від провідних фахівців даної сфери, а одночасно стати власником диплому університетів Великої Британії, таких як University of Roehampton або University of Derby.

 

Також студенти мають можливість пройти стажування і познайомитися з засновниками та провідними фахівцями сфери бізнесу. 

 

Унікальна програма бізнес-школи: "The Learning From Leaders" допоможе вам дізнатися про досвід таких бізнесменів та визначних діячів як: Peter Brabeck-Letmathe (почесний голова, колишній голова та генеральний директор Nestlé Group, колишній голова Formula One), Kofi Annan (7 генеральний секретар ООН), André Dosé (колишній директор Swiss International Air Lines) та багато інших.

 

93% випускників працевлаштовуються протягом 6 місяців з моменту випуску. Кар'єрна служба EU надає допомогу нашим студентам і організовує регулярні семінари з розвитку кар'єри, виступи запрошених доповідачів, відвідування компаній і щорічний ярмарок вакансій.

 

Реєструйтесь щоб дізнатись більше про бізнес освіту в Європі. 

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.