10 фактів про навчання та життя в Нідерландах

  1. 1. Хочете навчатися в одних із найкращих університетів світу за помірну ціну? Обирайте Нідерланди! Голландці мають одну з найстаріших і найвідоміших систем вищої освіти у світі. Оскільки багато університетів у Нідерландах займають важливе місце у світовому рейтингу, не дивно, що це одне з найпопулярніших напрямків навчання за кордоном у Європі.

 

  1. 2. То, як голландці навчають та навчаються відрізняється від інших країн. Викладання є інтерактивним, і студентів навчають не просто думати за себе, а й працювати разом у групах. Ви розвиваєте такі навички як аналіз, практичне розв'язання проблем, робота в команді й творче мислення.

 

  1. 3. В країні є велике різноманіття житла для студентів. Оскільки деякі університети не мають власних резиденцій, широко поширені приватні житлові комплекси (Student Hotel). Вони користуються великою популярність серед студентів та підтримкою від університетів.

 

  1. 4. В Нідерландах не засумуєш, адже в країні є багато свят які супроводжуються веселими заходами, які відвідують всі місцеві жителі та іноземці.

 

  1. 5. Це справжній рай для студентів які здобувають освіту з архітектури. Такої кількості дивакуватих та гарних будівель як тут, немає в жодній країні світу.

 

  1. 6. Якщо Ви хочете вивчити англійську мову, але не маєте можливості поїхати в англомовну країну, то Вам дорога до Нідерландів. Англійською мовою розмовляють не тільки іноземці, а й приблизно 95% місцевих жителів.

 

  1. 7. Велосипедів в країні більше, ніж людей (18 млн проти 17 млн). А протяжність велосипедних доріжок становить неймовірні 15 тисяч км, і стає дедалі більше.

 

  1. 8. Нідерланди відомі своїми тюльпанами, але тюльпани спочатку не росли там. Вони були завезені в 17-му столітті. Сьогодні ж Нідерланди є найбільшим виробником і експортером тюльпанів у світі. І не тільки тюльпани: 75% квіткових цибулин у світі мають нідерландське походження.

 

  1. 9. У Нідерландах майже цілий рік йде дощ, але голландці ніколи не користуються парасольками. Зате постійно носять плащі й «дощовики», тому що дуже важко їхати з парасолькою на велосипеді, і ще складніше впоратися з парасолькою на сильному вітрі.

 

  1. 10. Голландці – одна з найздоровіших націй на планеті. Це пов'язано з велосипедною культурою по всій країні. Голландці дуже цінують спортивні та інші види фізичної активності. Ранкові пробіжки перед роботою чи навчанням задають тонус на весь день.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.