American Collegiate Live: твій шлях до навчання в американських вишах без жодної втрати часу

Розпочинай свій американський освітній шлях з дому! Навчайся у професорів University of Massachusetts Boston і отримай кредити, які визнаватимуться у більшості університетів США. 

 

Хочеш навчатися в США вже у 2020 році?

 

Якщо ви вже подалися або були прийняті в один з коледжів або університетів США, які перелічені нижче, ви можете без проблем  розпочинати дистанційне навчання у себе вдома через American Collegiate Live і здобути ті ж самі кредити, які вам були потрібні. Ви можете підібрати курси для свого першого року навчання, які відповідатимуть вашим вступним вимогам, серед наступних предметів:

*вступні вимоги та кількість кредитів залежать від університету і шляху у American Collegiate Live, про що йтиметься далі.

 

Особливості програми American Collegiate Live

 

Програма American Collegiate Live передбачає навчання за одним з 4 освітніх шляхів (треків),  які дозволяють заробити різну кількість кредитів в залежності від ваших освітніх потреб. Студенти, які подаються через American Collegiate Live, повинні мати GPA (середній бал) щонайменше 2.5 для зарахування на треки під номерами 1, 2 і 3. Для зарахування на трек 4 - мінімального GPA немає. Також до кожного з треків діють різні вимоги щодо знання англійської.  Якщо ви вже зараховані до університету - вас розподілять на відповідний освітній шлях, базуючись на вимогах вашого університету і рівні вашої англійської мови.

 

 

Як відбуватиметься дистанційне навчання?

 

Ми принесемо університет до вас додому: інтерактивна технологія “state-of-the-art” дозволяє стільки ж спілкування та взаємодії з професором, як і у стандартній класній кімнаті, адже American Collegiate Live пропонує навчання у режимі реального часу. Заняття відбуватимуться з 7.00 до 9.45 (або 11.45, в залежності від треку)  за східно-американським часом (Eastern Daily Time zone). Тому українським студентам варто розрахувати відповідний час занять з допомогою time zone calculator, щоб відвідувати поточне навчання у нашій часовій зоні.  

 

Визнання навчальних кредитів американськими університетами
 

University of Massachusetts Boston — це рейтинговий державний американський університет, який має національну акредитацію, а тому кредити, отримані у цьому університеті, визнаються і в США, і за їхніми межами. І саме його професори викладатимуть ля вас! У наступному переліку ви можете ознайомитися з університетами, які вже оцінили та перерахували на власну програму кредити UMass Boston для потенційного трансферу студентів з програми American Collegiate Live. Зважайте, що кількість кредитів, які будуть вам зараховані для переходу на другий семестр або курс залежатиме від обраного вами університету, освітнього шляху та вашого рівня володіння англійською. Університети, виділені червоним кольором, підтвердили повне визнання та повноцінний трансфер зароблених на American Collegiate кредитів.

 

Скільки коштує дистанційна освіта в університетах США?

 

Скільки коштує освіта в США у 2020 році - питання, яке турбує всіх, особливо у цей кризовий період. Програма American Collegiate Live - це можливість зменшити витрати на навчання за один або два семестри, адже вам не доведеться платити за  проживання та харчування в Америці і витрачати кошти на перельоти. Тому відповідь на найактуальніше питання у таблиці:

 

 

Вступ в американські університети 2020: дедлайни

 

Дедлайни для подачі документів - 5 травня, 2020 (на літній набір) і 18 серпня, 2020 (на осінній набір). Оплата за семестр має бути здійснена у межах тижня. Семестри стартують відповідно 26 травня і 8 вересня. Подавати документи для вступу можна вже сьогодні. Для цього варто звернутися до експертів освітнього агентства  Student Study, які розкажуть усі умови вступу на American Collegiate Live. До того ж, у Student Study вам повідомлять усі деталі, які стосуються вищої освіти в США, а окрім цього - допоможуть у подальшому виборі американського університету для трансферу на другий курс.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.