Бакалавріат у США за 10,000 $ / рік тепер реальність!

Університет штату Аризона (Arizona State University, засн. 1885 р.) - найбільший в США державний дослідницький університет. Загальна кількість студентів становить понад 103,000 тис. чоловік. Складається із 5 кампусів, з яких чотири у Феніксі та один у Lake Havasu.

 

Університет відомий своїми рейтингами та випускниками, серед яких 5 нобелівських лауреатів та 6 переможців Пулітцерівської премії.

 

Arizona State University займає 123 місце у світовому рейтингу відповідно до The Times World University Ranking 2019 та входить у топ 100 світових університетів за наступними напрямками: 59-е місце - бізнес та економіка, 60-е місце - право, 79-е місце - комп'ютерні науки.

 

Гаслом університету є “Five campuses One degree”. Це означає, що студенти навчаючись у будь-якому кампусі отримають повністю еквівалентний диплом про завершену освіту, а також, однаково високу якість навчання. Студенти мають можливість переходити з одного кампуса в інший за умови наявності їхньої спеціальності.

 

Вартість навчання (бакалаврат) в ASU@Lake Havasu - $10,106 / рік

Вартість навчання в інших кампусах (бакалаврат) - $30,522 / рік

Вартість навчання на магістратурі від $25,046 / рік


Для студентів кампусів у Феніксі доступні знижки до $10,000 / рік на бакалаврат та магістратуру.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.