Чому варто навчатися в Ірландії?

Ірландія - один з найкрасивіших островів у світі. І знаходиться він у Європі. Країна з давньою історією та багатими традиціями та єдина англомовна країна у Європейському Союзі. А ще Ірландія має виняткову репутацію у сфері освіти. Школи та університети є глобально пов’язаними, а випускники ірландських навчальних закладів мають доступ до різних кар'єрних можливостей у всьому світі.

 

Чому Ірландія є одним з найкращих виборів для навчання за кордоном?

 

Ірландія пропонує навчання у найкращих університетах світу. Окрім якісної освіти це ще й просто красиве місце для життя, сповнене неймовірною історією. Кожного року сюди приїжджають навчатися близько 35 000 іноземних студентів з усього світу. І обирають вони Ірландію з кількох причин.

 

  

 

Ірландська освітня система

 

Ірландська освітня система є однією з найкращих у світі. Особливо популярною ця країна є для студентів бакалаврату та магістратури. Тут ви точно зможете знайти спеціальність, яка вас цікавить. З високими міжнародними освітніми стандартами, Ірландія стане ідеальним вибором для студентів, які цікавлять інноваціями та прагнуть управляти власним бізнесом. 

 

Ірландські освітні методи є схожими на британські. Тут ви можете відчути більше свободи для самостійної роботи, ніж звикли раніше. Це може здатися привабливим, але варто пам'ятати, що працювати все одно буде потрібно багато, щоб встигати опрацьовувати всю інформацію. 

 

Що варто знати студентам перед початком навчання в Ірландії:

 

 

Університети в Ірландії

 

В країні функціонує 7 університетів, 14 технічних інститутів та 7 коледжів освіти.

 

Університети пропонують широкий вибір курсів та спеціальностей, серед яких фінанси, бізнес, комп'ютерні науки, аналітика даних, штучний інтелект, інженерія, мистецтво, гуманітарні науки, драма, мистецтво, медицина та багато іншого. Список ірландських університетів:

 

  

 

Ірландські технічні інститути

 

Ірландія відома своїм розвитком у сфері інформаційних технологій. Технічні інститути пропонують освітні програми з таких напрямків як комп'ютерні науки, аналітика даних, наука про дані, штучний інтелект, інженерія, лінгвістика, аерокосмічна інженерія та багато іншого. Список ірландських технічних інститутів:

 

 

Можливості працевлаштування в Ірландії

 

Завдяки великому представництву міжнародних компаній, серед яких Google, Microsoft, DELL та багатьох інших, в Ірландії для студентів створені ідеальні умови для працевлаштування на роботу мрії. Після закінчення навчання у студентів є один рік на пошук роботи, працевлаштування та зміну студентської віз на робочу. Ірландія особливо перспективна для кар'єри у сфері розробки програмного забезпечення та інформаційних технологій, інженерії, фінансів, сільського господарства, фармацевтики та медицини. Ірландська економіка одна з найбільш швидко зростальних в Єврозоні та 6-та найбільш конкурентоспроможна у світі. Це підприємницька країна з глобальними зв'язками. 

 

Безпечна та дружня країна

 

Ірландія одна з найбезпечніших країн для студентів для життя та навчання. Понад 60% населення країни є віком до 30 років. Дублін, Корк та Голвей є одними з найбезпечніших міст у світі. Сама ж Ірландія входить у 15 найбезпечніших країн світу, займаючи 12 позицію та у 20-ку найщасливіших країн, посідаючи 16 позиція (згідно World Happiness Report 2019 року)

 

Вартість проживання

 

Вартість проживання буде залежати від того, де ви буде навчатися, типу проживання та, звичайно, способу життя. Ірландія є дуже схожою до інших європейських країн. У великих містах звичайно вартість проживання буде вищою ніж в містечках. Проте, в середньому, студенту потрібно розраховувати на суму 850 - 1000 євро на місяць для покриття витрат на життя. 

 

Віза

 

Українським студентам для навчання в Ірландії потрібна студентська віза. Документи на візу подаються в ірландському консульстві в Києві. Розгляд документів відбувається в Москві. Наші освітні консультанти супроводжуватимуть вас під час візового процесу та зроблять цей процес максимально простим і зрозумілим. Для EU студентів візи для навчання та подорожі в Ірландію не потрібно. 

 

Відпочинок

 

В Ірландії завжди є чим зайнятися. Попри постійний прогрес, країні вдалося зберегти та захистити природні ресурси та краєвиди. В країні також розташовано кілька замків. Спорт дуже популярний, тому для прихильників активного способу життя є велике різноманіття занять: футбол, кінна їзда, баскетбол, риболовля, бокс, теніс, хокей та багато іншого. Якщо ж ви прихильник здорового способу життя, по всій країні функціонують фермерські маркети, де можна купити органічні продукти та підтримати місцевих виробників. 

 

  

 

Задумалися про освіту в Ірландії? Звертайтеся до менеджерів Student Study, вони допоможуть зробити процес вступу в школу або університет максимально простим і комфортним.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.