Drew & Columbia Universities: подвійний диплом у сфері Інженерії

Ви амбітні, цілеспрямовані та мрієте про найкращу освіту? Для студентів, що прагнуть навчатися в одному з найпрестижніших університетів світу Drew University пропонує програму подвійного диплома у сфері інженерії з Columbia University. Для отримання подвійного диплома потрібно закінчити перші три роки в університеті Дрю та 2 роки у Колумбійському. Листи про зарахування ви отримуєте відразу від двох університетів. 

 

Drew University  - один з 100 кращих Liberal Arts Colleges Америки, що був заснований в 1867 році і розташований недалеко від Нью-Йорка в містечку Медісон, штат Нью Джерсі. 

 

Чим приваблює студентів Drew University?

- широкий вибір спеціальностей

- 94% викладачів мають вищий науковий ступінь у своїй області

- можливість стажувань під час навчання

- програма подвійних дипломів з провідними університетами США, зокрема з Колумбійським університетом

- комфортабельне проживання в кампусі університету

- відмінні можливості для заняття спортом

- насичене культурне життя

 

Columbia University - приватний дослідницький університет в Нью-Йорку, що був заснований в 1754 році. Сьогодні Columbia University складається з 20 факультетів, три з яких - факультет журналістики, бізнесу та права - вважаються кращими в США. ВНЗ є одним з найпрестижніших і авторитетних університетів в США і входить до складу Ліги Плюща. 

 

Головний кампус Columbia University знаходиться на Манхеттені, охоплює цілих шість кварталів і займає територію близько 13 гектарів.  В університеті діють десятки студентських організацій, тут навіть є власна радіостанція, дві газети, журнал і телестудія. На території Columbia University знаходиться 25 бібліотек, а бібліотека Батлер вважається однією з найкрасивіших університетських бібліотек в Америці.

 

Чому варто обрати Columbia University?

- 16 місце в міжнародному рейтингу The World University Ranking 2019 року

- 95% випускників знаходять роботу протягом півроку після закінчення навчання

- 69 володарів Нобелівської премії працюють або працювали в Columbia University

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.