Екслюзивне навчання у Британії? The Stephen Perse Sixth Form тепер доступна і для українських учнів

В залежності від рівня володіння англійською мовою, академічної успішності та вибору програми для українських учнів доступні дві сильні британських школи-пансіони, що орієнтовані на амбітних та цілеспрямованих учнів, майбутніх студентів Оксфорду, Кембриджу чи Єлю. 

 

Селективна школа The Stephen Perse Sixth Form приймає учнів з рівнем англійської IELTS 6.5 на програми A-level або International Baccalaureate
Більшість студентів даної школи - британці - це близько 90% учнів.
Навчальні класи до 12 чоловік, феноменальні випускні результати (школа входить в топ 6 IB шкіл у світі). Щороку близько 20% випускників вступають в Оксфордський та Кембриджський університети. 

 

Британська школа-пансіонат Cambridge Centre for Sixth Form Studies приймає учнів з рівнем англійської від IELTS 5.0 на програми IGCSE, Alevel, International Foundation або підготовчу Pre-programme, якщо рівень англійської нижче необхідного. 40% учнів школи - британці.
Навчальні класи складаються з 6-8 чоловік з акцентом на індивідуальний розвиток і успіх. Близько 20% випускників вступають в Оксбридж або університети Рассел Груп.

Також є можливість вступити на pre-programme в CCSS з метою досягти рівня IELTS 6.5 та наступного після цього переходу в  The Stephen Perse Sixth Form!

 

Студенти обох шкіл проживають в резиденціях в центрі Кембриджа, де більшість кімнат single ensuite (одномісні зі зручностями в кімнаті). Учні даних шкіл мають доступ до висококласного обладнання, включаючи футбольне поле на даху в центрі Кембриджа, підземний спортивний зал, професійний центр для різних видів мистецтва, драми театру і т.д.
 
Учні обох шкіл спільно беруть участь в театральних постановках, спортивних командних іграх, заходах і інших позакласних активностях.

 

Студенти The Stephen Perse Sixth Form та Cambridge Centre for Sixth Form Studies мають можливість отримати так званий "Harry Potter experience" - навчання в старовинних будівлях, лекції від кращих викладачів / професорів, акцент на всебічний розвиток. Школа The Stephen Perse Sixth Form часто запрошує провідних вчених і дослідників з Кембриджського університету виступити перед їх студентами. Викладачі школи тісно співпрацюють з Кембриджським університетом, студенти часто відвідують музеї, виставки, галереї, концерт. Студентів готують до вступу в топові ВНЗ, вчать писати мотиваційні листи та проходити вступні інтерв'ю в Оксбридж.

 

Спортивні майданчики та спортивний зал, окрема будівля для креативних предметів (крім традиційних видів мистецтва: цифрове мистецтво, принтинг), великий драмтеатр і театральні постановки, неймовірні умови для музикантів (рок школа, шкільний симфонічний оркестр виступають в Кембриджському університеті) дозволяють студентам шкіл розвиватися всебічно.

 

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.