Holland Scholarship або як навчатися в Нідерландах всього за 3000 євро

Освіта в Нідерландах - одна з найякісніших у світі. Але в порівнянні з іншими країнами, які слідують високим освітнім стандартам, навчання у Нідерландах - вигідніше. Особливо, якщо при вступі на бакалаврат та магістратуру скористатися стипендією Holland Scholarship. Деякі університети пропонують бакалаврські програми вартістю від 8 000 євро. А стипендія, про яку піде мова далі - дозволяє скоротити вартість навчання до приблизно 3 000 євро. Як отримати таку стипендію і навчатися в престижному університеті за відносно низькою вартістю - читайте в експертному огляді від компанії Student Study.

 

  

 

Про стипендію на навчання в Нідерландах 

 

Holland Scholarship - це стипендія, яку виділяє Міністерство освіти, культури і науки Нідерландів у співпраці з кількома дослідницькими університетами, для міжнародних студентів, які не є громадянами країн, що входять до Європейського економічного союзу. Чи то на жаль для України, чи то на щастя для студентів, що планують навчатися в Нідерландах, наша держава не входить до ЄС, а тому ми можемо претендувати на стипендію. Розмір стипендії - до € 5 000, але вона не може покривати витрати на навчання повністю. Стипендія видається разово, лише у перший рік навчання у Нідерландах (незалежно, чи на бакалавраті, чи на магістратурі). 

 

Як отримати стипендію?

 

Для отримання стипендії вам необхідно дотримуватися ряду вимог. Перш за все - не мати громадянства країн ЄС. До того ж враховуйте, що не всі університети беруть участь у наданні цієї стипендії, тому перш ніж обрати виш - поцікавтеся, чи буде у вас можливість претендувати на Нідерландську стипендію. Перевірте в університеті на які власне факультети поширюється дана стипендія. Пам’ятайте, що цю стипендію можна отримати лише, якщо ви до цього не навчалися в Нідерландах. Окрім цього, звісно, ваш рівень володіння англійською, оцінки, мотивація і досвід повинні відповідати вимогам обраного вами університету. Зазвичай, рівень англійської - вище середнього (IELTS Academic 6.5+), середній бал у школі - вище 10. 

 

Університети, які надають стипендію Holland Scholarship

 

Нижче ви можете ознайомитися з переліком університетів, які надають стипендію Holland Scholarship. Важливо! Подача на стипендію можлива лише після отримання умовного зарахування від університету.  Рішення щодо стипендії залежатиме від вашої успішності і конкурентоспроможності серед інших абітурієнтів. 

 

Дослідницькі університети

 

 

Університети прикладних наук

 

 

Що ще потрібно пам’ятати

 

Дедлайни для подачі в нідерландські університети зазвичай для міжнародних студентів наступають швидше, ніж для громадян ЄС. Вони різняться від університету до університету. Щоб не пропустити свій шанс на успішний вступ та отримання стипендії - підготуйте необхідні документи заздалегідь. Подача документів в університет можлива вже з осені. Фахівці з питань закордонної освіти - Student Study, знають, які документи і в які терміни варто зібрати, аби вступ став для вас успішним, а стипендія - покращила фінансове становище.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.