Як підсилити резюме під час навчання за кордоном

Уявіть, що ви на співбесіді у роботодавця, який просить вас розповісти про ваш досвід навчання за кордоном. Ви, звичайно ж, сповнені ентузіазму, оскільки це найбільш дивовижний і корисний досвід у вашому житті. Але що ви скажете? «Було чудово! Я відправилася в Австралію і бачила оперний театр в Сіднеї!», або: «Я виліз на Ейфелеву вежу без ліфта і милувався Парижем з оглядового майданчика»?

 

Ці враження можуть дійсно повернути приємні спогади та, можливо, навіть викликати посмішку на обличчі інтерв'юера, але вони не допоможуть йому зрозуміти, чи ви дійсно отримали унікальний освітній досвід, який вас трансформував. Щоб виділитися на ринку праці та продемонструвати цінність вашого закордонного освітнього досвіду постарайтеся виконати наступні рекомендації:

 

Детальніше кожну з рекомендацій пояснюють експерти з навчання за кордоном - фахівці Student Study.

 

Стажування під час навчання - плюс одна стрічка у вашому резюме

 

Всі знають, що стажування є відмінним способом отримання практичного досвіду роботи для вашої майбутньої кар'єри, але не всі знають, що, стажування можна проходити безпосередньо під час навчання за кордоном. При виборі програми навчання за кордоном віддайте перевагу тій, яка пропонує можливість проходження стажування. Якщо ваша програма такої можливості не надає, постарайтеся знайти програму стажування в вашому місті перебування окремо від навчання і поєднати її з графіком занять.

 

Щоб поєднати графіки навчання і стажування, постарайтеся сформувати відповідним чином список предметів і розклад занять, який в західних ЗВО можуть формувати самі студенти, а також не бійтеся вступати в переговори з адміністраціями про те, щоб вам пішли назустріч. Закордонні виші дуже цінують студентів, які залучені в неакадемічні активності й тому, швидше за все, охоче вам допоможуть. З видами стажувань у США та Великій Британії ви можете ознайомитися у даній статті.

 

Волонтерські проекти як спосіб продемонструвати свою громадську позицію

 

Якщо стажування під час навчання за кордоном вам не підходить, нехай це вас не зупиняє взяти участь в житті вашої спільноти. Знайдіть можливість взяти участь у волонтерських проектах, які вона пропонує. Ви могли б працювати в області своєї спеціалізації або спробувати щось нове. Наприклад, якщо ви обрали спеціальність в області бізнесу, маркетингу, моди, планування заходів, зв'язків з громадськістю, або комунікацій, ви можете взяти участь у подіях, які проходять у місті вашого навчання, наприклад, тижнях моди, спортивних турнірах, культурних фестивалях або благодійних заходах. Крім таких можливостей волонтерства ви могли б також працювати у місцевій бібліотеці, інфраструктурних підрозділах або в студентському центрі на території кампусу. Як альтернатива, влітку ви також можете поєднати подорожі разом із волонтерством, адже волонтерські табори проходять практично у всіх країнах світу. 

 

Ваші захоплення - ваш всебічний розвиток

 

Це може бути будь-який вид діяльності, спорт або хобі, яким ви займалися і раніше у себе на Батьківщині. Використовуйте свій час за кордоном, щоб збагатити ваш досвід занять улюбленим захопленням. Для роботодавця це буде свідченням вашої вірності самому собі, своїм інтересам і стане позитивною ознакою майбутнього співробітника. 

 

Запишіться в місцеву футбольну команду або приєднайтеся до дискусійного клубу за інтересами. Візьміть участь у студентському самоврядуванні, займайтеся плаванням або просто продовжуйте писати вірші!

 

Дотримуючись цих рекомендацій, ви не тільки підвищите вашу конкурентоспроможність на ринку праці, а й просто збагатите ваш досвід отримання освіти за кордоном. Маєте інші питання стосовно освіти за кордоном? Звертайтеся до фахівців у сфері закордонного навчання - Student Study завжди готові допомогти!

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.