Інженерні програми Trinity College Dublin

Інженерна школа Трініті була створена в 1841 році і є найстарішою інженерною школою в англомовному світі.

 

97% студентів, які закінчили інженерну школу Trinity College Dublin, працевлаштовуються на протязі 6 місяців після закінчення навчання. Серед основних компаній-працедавців варто виділити: Abbott, Accenture, AECOM, Aerogen, ARUP, Bank of Ireland, Bell Labs, Danfoss, Dyson, ESB International, Exxonmobil, Glen Dimplex, Intel, Jacobs, Medtronic , Mercedes, Merck, Microsoft, Murex, Pfizer, PWC, ResMed, Rolls Royce, RPS, Stryker, Університет Торонто, Workday …

 

Ступінь бакалавра в галузі інженерії в Trinity College Dublin має унікальну історію та структуру. Ось декілька найцікавіших фактів:

 

     1) Гнучкість: студенти вивчають загальну інженерію протягом перших двох років, та вибирають спеціальність на третьому році:

 

     2) Навіть ще більша гнучкість: студенти університету мають можливість перетворити ступінь бакалавра на ступінь магістра. Студенти, які хотіли б навчатися протягом 5 років, можуть отримати обидва ступені: бакалавра та магістра разом з інтегрованим в цей період 6-місячним обміном за кордоном або оплачуваним стажуванням. Будь ласка, перегляньте графік нижче для деталей.

 

 

     3) Унікальне ім'я: інженерні ступені в Trinity College Dublin історично називаються B.A.I., що означає Baccalaureus in Arte Ingeniaria (означає бакалавр в галузі інженерного мистецтва на латині). Студенти, які продовжують навчання на магістратурі, отримають магістр М.А.І. Magister in Arte Ingeniaria.

 

УВАГА! Вступ на бакалаврат по інженерії в Trinity College Dublin також можливий через програму підготовки International Foundation Program (програма розрахована для студентів, що вступають після 11 класу української школи).

 

Спеціальності по інженерії доступні для вивчення на магістратурі:

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.