Хочете отримати знижку на навчання на суму 2000 GBP? Тоді не втратьте свій шанс!

Школа King's Education, для студентів, що обирають Intensive Academic course в Оксфорді або Баті, Global Studies в Брайтоні або Summer Medical programme в Оксфорді і планують у вересні 2019 або 2020 років продовжувати навчання на GCSE, A-Level або Advanced Level Foundation, гарантує автоматичне повернення коштів на суму 2000 фунтів стерлінгів.
 
Дана програма спрямована на те, щоб зацікавити талановитих і цілеспрямованих студентів, а також змотивувати їх у старанному навчанні.
 
Чому варто обирати саме ці програми?
- результати A-Level студентів у 2018: 42% A+ - A, 65% A+ - B, 80% A+ - C;
- 25% студентів Advanced Level Foundation отримали еквівалент AAA або більш високі результати;
- 86% студентів  A-Level отримали пропозиції навчання вsl ТОП-20 університетів Великої Британії;
- 87% студентів Advanced Level Foundation отримали пропозиції навчання від ТОП-30 університетів Великої Британії.
 
Інтернаціональна атмосфера допомає студентам  почувати себе комфортно і покращити мовні навички через спільну англійську мову, а також більше дізнатись про культуру та традиції інших національностей.
У 2018 р. літні програми від King's Education відвідали учнів з близько 60 різних країн, а кожна національність представнена не більше 20%.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.