LIVE Education - нові тенденції в освіті

Навчатися онлайн - легко та цікаво!

Онлайн освіта ще ніколи не була такою актуальною як зараз.

Коли виникає вимушена і нагальна потреба дистанційного навчання, на допомогу приходять сучасні технології. Можливість навчатися дистанційно надає  студенту шанс не втрачати час, а навпаки використовувати його для поглиблення та удосконалення своїх знань, але в режимі онлайн. Ключовими факторами в такому навчанні є: безперебійне підключення до мережі Інтернет та бажання студента вчитися.

 

Завдяки онлайн-платформам, які  були розроблені навчальними закладами, учні можуть вільно користуватися такими матеріалами: цифровими бібліотеками, книгами, посібниками в електронному форматі, проводити відеотрансляції та вебінари,  слухати онлайн лекції, виконувати завдання в різних форматах тощо.

Навіть за відсутності кризи дистанційне навчання для багатьох змінює життя. Цифрове дистанційне навчання також буде корисним під час хуртовин, ураганів та інших природних катаклізмів. Це справді відкриває двері до майбутнього освіти.

 

Поговоримо про основні аспекти дистанційного навчання. До них можемо віднести відеотрансляції, вебінари, презентації, аудіолекції та інші.

Відеотрансляція є повноцінною заміною семінарів, які проводились в класі. Відео дискусії є дуже корисними для учнів, оскільки вони надають можливість ставити питання та чути думки інших учасників, так само як це відбувалося в навчальній аудиторії. Живі дискусії через онлайн-платформу для навчання є зручними  для слухача, не відриваючи його від повсякденного реального життя.

Згідно з щорічним опитуванням викладачів Американської суспільної радіомовної служби (PBS) щодо засобів масової інформації та технологій, більшість викладачів вважають, що відеоуроки - це ефективний та сучасний інструмент навчання: 

 

Справді, деяким учням легше зосередитися та поринути  в атмосферу онлайн-навчання, аніж в аудиторній атмосфері. Відеотрансляцію проводить безпосередньо викладач, підключаючи весь клас до теми дискусії, повноцінно замінюючи звичайний урок, але водночас надає такий самий обсяг інформації необхідний для засвоєння учнями. 

 

Поради для проведення навчальної відеотрансляції:

 

Окрім відеотрансляцій викладачі використовують такі інструменти для навчання як презентації, вебінари та запис аудіолекцій. Учасники  платформи дистанційного навчання можуть ставити питання, брати участь в опитуваннях для підвищення ефективності вебінару, також, можуть мати  індивідуальну взаємодію з викладачем, якщо виникає необхідність. 

 

Вебінари можна здійснювати двома способами, наживо у відеотрансляції  та заздалегідь записавши матеріал. У більшості випадків використовуються слайди, демонстрації та відео. Вебінари забезпечують комфортне користування для учнів. Кожен учасник матиме доступ до матеріалів, рекомендацій та тренінгів, які також зберігаються на платформі онлайн-навчання, тобто доступні у будь-який час та необмежену кількість разів.

 

Перевагами дистанційного навчання є :

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.