Магістерські програми в Швеції

Так як Швеція є батьківщиною найпрестижнішої нагороди, Нобелівської премії, там існують першокласні університети, а разом з університетами і магістерські програми. 

 

Lund University -  один з найстаріших і найпрестижніших навчальних закладів світу. Навчальний заклад входить до Топ-100 найкращих університетів світу. Серед випускників університету є багато Нобелівських лауреатів, міністрів та політиків Європейського парламенту. Найсильніші кафедри в Lund University - біологія, хімія, фізика, географія, інженерія. А магістерська програма з Water Resources Engineering взагалі робить вищий навчальний заклад унікальним, адже цей напрямок зустрічається рідко. 

Університет пропонує майже 100 магістерських програм з інженерних та наукових напрямків. Найпопулярнішими є :

 

 - Інженерія:

- Наука:

 

Swedish University of Agricultural Sciences (SLU) - єдиний університет в Швеції, який має магістерські програми спрямовані на вивчення природокористування, біологічних та водних ресурсів. SLU є провідним університетом в сфері природничих досліджень, адже їхні результати визнаються у всьому світі. Основними положеннями вишу є вирішення проблем глобального характеру та моніторинг екологічної ситуації у Швеції.Університет користується великою популярність, адже він входить до Топ-300 найкращих університетів світу.  Після того як Ви успішно закінчите підготовчу програму ONCAMPUS Lund Sweden Pre-Master, у вас є можливість подати заявку на один із 18 спеціальностей. Навчальний заклад пропонує:

 

Kristianstad University -  це престижний університет, який знаходиться в мальовничому місті Крістіанстад, що на півдні Швеції.  Вищий навчальний заклад входить до Топ-20 найкращих вишів країни. Університет є одним з найновіших в країні, тому заклад активно розвивається. Його головною перевагою є наявність науково-технічної бази завдяки якій проводяться безліч досліджень. 

Університет пропонує магістерські програми за напрямом Business: 

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.