Найпопулярніші спеціальності у Британії серед міжнародних студентів

Університети Великої Британії відомі своєю високою репутацією на весь світ. Висока якість викладання та досліджень у тамтешніх університетах зображена у світових рейтингах, серед яких найавторитетніші -  QS World University Rankings та THE Global Rankings. Рівень престижності британських університетів підтримується ще й завдяки найму висококласних кваліфікованих викладачів, будівництву зручних студмістечок та забезпеченню прекрасних умов для життя та навчання. Ще однією причиною популярності Великої Британії серед міжнародних студентів є широкий вибір курсів та предметів для вивчення. Які з них користуються найбільшою популярністю, згідно з даними вступної системи UCAS? А в яких університетах Британії популярні предмети  викладають найкраще? Чи є серед них партнерські університети Student Study? Читайте у нашій статті!*

 

10-та позиція - менеджмент в усіх його проявах

Предметні галузі, для яких неодмінною складовою є менеджмент, зазвичай пов’язані з бізнесом, готельно-ресторанною справою, туризмом, а також землевпорядництвом. Науковий ступінь, в освітню програму якого входить менеджмент, часто дає своїм володарям гнучкість у професійній кар’єрі: навички організаційної та управлінської діяльності актуальні для багатьох сфер. Зі знаннями та вміннями з менеджменту ви зможете працювати ефективніше та результативніше. А ще - це можливість рухатися кар’єрними сходами значно впевненіше.

 

Найкращі університети** для вивчення менеджменту:

 

9-та сходинка - поєднання бізнесу та адміністрування 

Бізнес та адміністрування (Business Administration) - предметна галузь, яка навчає як функціонує бізнес - від фінансової сторони до маркетингу. З бізнесом та адмініструванням можна поєднати безліч інших предметів, які можуть стати вам у пригоді надалі при виборі професії, - аналіз, статистика, економіка, математика, інформаційні системи, музика, мода, міжнародні студії й таке інше. Навички, здобуті на таких освітніх програмах, можуть бути доречними у різній професійній діяльності.

 

Найкращі університети для вивчення бізнесу та адміністрування: 

 

8-ме місце - предмети, дотичні до медичної галузі

Клінічна медицина - приваблива для багатьох, проте доступна не кожному (через складність, тривалість та вартість навчання). Але дотичні до медицини предметні сфери користуються не меншою популярністю. Оптометрія, стоматологія, медичні технології - це далеко не повний перелік таких предметів. Такі спеціальності вважаються доволі практично-орієнтованими, тобто по завершенню навчання випускники одразу готові до працевлаштування у сфері охорони здоров’я. Як альтернатива, деякі випускники цих спеціальностей обирають роботу в освіті, охороні довкілля, журналістиці чи наукових інститутах.

 

Найкращі університети для вивчення медичних предметів

 

7-ий номер - спорт та науки про здоров’я 

Спортивно-оздоровча галузь перебуває у фазі активного розвитку у зв’язку з підвищеним інтересом до цієї сфери. Саме тому освіта сьогодні пропонує широкий вибір курсів, що пов'язані зі спортом, вправами та реабілітацією. Спортивна терапія, спортивна медицина, спортивна журналістика - предмети, які можуть стати прекрасним варіантом професійного розвитку для любителів спорту. 

 

 Найкращі університети для вивчення наук про спорт:

 

6-та ланка - доклінічна медицина 

Доклінічна медицина - практична спеціальність, яка стосується профілактики, діагностування, зняття симптоматики та лікування людських хвороб.  Сюди належать такі науки, як анатомія, фізіологія, фармацевтика, нутриціологія й таке інше. Навчання за такими напрямками зазвичай характеризується практичністю, а тому дає студентам експертні навички для роботи в оздоровчій галузі одразу після випуску. 

 

Найкращі університети для вивчення доклінічної медицини:

 

5-те місце - дизайн у різних галузях

Дизайн стає все більш важливим у сучасному світі. Створення зручних у використанні та красивих речей, якими ми користуємося щодня, з урахуванням технологічності, комерційності, творчого мислення - нетривіальне завдання, яке стоїть саме перед дизайнерами. Зазвичай, навчання дизайну пов’язане з комп’ютерними технологіями. Зазвичай, випускники дизайнерських спеціальностей знаходять себе у моді, анімації, ілюстрації, розробці комп’ютерних ігор, в театральній чи текстильній галузях.

 

Найкращі університети для вивчення дизайну:

 

4-та сходинка - комп’ютерні науки

Computer Science - науки, пов’язані з інформаційними технологіями, які стрімко окутують всі сфери нашого життя. Опанувавши галузь комп’ютерних наук, ви можете стати теоретиком або розробником комп'ютерних систем, які сьогодні забезпечують нам швидкий і комфортний доступ до велетенського об’єму даних.  Цю спеціальність можна вважати і творчою, і технічною, і аналітичною, а ще -  прекрасним доповненням до інших професій - консультантів, менеджерів, програмістів, аналітиків та розробників. 

 

Найкращі університети для вивчення комп'ютерних наук

 

3-тє місце - правнича сфера

Право як спеціальність стосується вивчення законодавства, а також визначення поняття справедливості і винуватості злочинців, правопорушників та жертв. 

Ступінь в юриспруденції дозволяє отримати навички для роботи у сфері права - для адвокатської діяльності, суддівства, юридичної справи і таке інше.  Уміння здійснювати дослідження та пошук інформації, навички інтерпретації та пояснення складних понять, аналітичне мислення, практичне вміння вирішення проблем, навички ораторства та комунікації, вміння домовлятися, працювати в команді та оформлювати документи  - це ще не повний перелік того, що здобувають разом з дипломом студенти правознавчих дисциплін.  

 

Найкращі університети для вивчення права:

 

2-ге місце - актуальна для сьогодення психологія

Психологія досліджує людський мозок, а також намагається пояснити людську поведінку в різних ситуаціях. Світ пришвидшується, нам залишається все менше часу на самоаналіз, тож психологи допомагають нам якісно розбиратися у собі. Хоча у психології бракує практичної (терапевтичної) складової, ця галузь вивчення користується неабиякою популярністю. Випускники цієї спеціальності працюють психологами, соцпрацівниками та терапевтами, або ж продовжують наукове пізнання в ролі академіків та науковців.

 

Найкращі університети для вивчення психології:

 

Спеціальність №1 - медсестринство

Медсестринство навчає студентів принципам та технікам оцінювання стану пацієнтів, організації, лікування та моніторингу стану пацієнтів. Чотири основні групи, з якими  працюють медсестри, - це дорослі, діти, пацієнти з ментальними проблемами та проблемами з навчанням.  Не дивно, що ця професія є найпопулярнішою у Великій Британії, адже вона дозволяє рятувати і покращувати життя інших.

 

Найкращі університети для вивчення медсестринської справи:

 

Плануєте навчання за  однією з перелічених спеціальностей у Британії - експерти Student Study готові допомогти з вибором найкращого освітнього варіанту саме для вас! Ми допомагаємо з підбором університету, вступним процесом та візовими питаннями безкоштовно! 

 

* - Дані UCAS показують нам, на які спеціальності міжнародні студенти з усього світу подавалися найактивніше у  2019 році. 

** - найкращі університети подані за даними національного предметного рейтингу британських університетів The best UK universities 2021 – league table

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.