Навчання у Великій Британії - крок до успішного майбутнього

Фраза “Британські вчені дослідили…” останнім часом стала настільки частою, що тепер викликає посмішку. Проте британські науковці справді здійснюють багато відкриттів світового значення. І в значній мірі, завдячувати цьому варто британській системі освіти, яка закладає потужну основу для розвитку кожної особистості. Тому не дарма британську освіту визнано однією з найкращих у світі. Велика Британія приймає на 1 курс близько 500 000 міжнародних студентів щороку, а ви ще маєте сумніви стосовно того, яку країну обрати для навчання? Експерти з питань освіти за кордоном Student Study  рекомендують освіту Великої Британії і пояснюють свій вибір у цій статті.

 

Британські університети у світових рейтингах

 

Університети Об’єднаного Королівства міцно закріпилися на топових позиціях у світових рейтингах.  Найвідоміші University of Oxford, University of Cambridge та Imperial College London у рейтингу 2020 року займають відповідно 1,3 та 10 позиції в світі (World University Rankings 2020). На додаток, 7 британських університетів входять у Топ- 50 найкращих закладів вищої освіти в світі, а 28 - є у переліку Топ-200. За популярністю серед міжнародних студентів, Британія, як один з лідерів в освіті, поступається лише Сполученим Штатам. 

 

    

 

Висока якість освіти в британських університетах

 

Академічна репутація британських вишів є однією з найкращих у світі. Базуючись на давній освітній традиції, якій тепер уже кілька століть, британські підходи до навчання відповідають найновітнішим тенденціям. Завдяки цьому випускники стають успішними та різносторонніми професіоналами, які цінуються роботодавцями усього світу. Якість освіти суворо контролюється і забезпечується урядом держави. 162 британські заклади вищої освіти відповідають найвищим урядовим стандартам, а тому пропонують висококласне викладання, підтримку та ресурси в навчанні. Окремо варто відзначити викладацький склад британських університетів - зазвичай, це лідери у своїх сферах досліджень, які готові ділитися з вами своїм широким досвідом навіть у форматі індивідуального навчання. 

 

Інноваційні методи викладання та навчання

 

Британські університети поєднують традиційні лекції з інноваційними освітніми технологіями, які були розроблені з метою заохочення студентів до незалежного мислення, пошуку нових рішень, розв'язання поставлених проблем та самомотивації.     Серед найпоширеніших форм та методів роботи чи то у класі, чи  лабораторії, чи у полі - робота у малих групах над розв’язанням реальних проблем, які, ймовірно, очікують вас у вашій майбутній кар'єрі. Крім цього, британські університети забезпечать вам доступ до провідних технологій: від найновітніших лабораторій до інтерактивних екранів та онлайн-навчання. ЗВО Великої Британії культивують нетворкінг серед студентів та роботодавців, пропонуючи своїм випускникам ще під час навчання здобути практичний досвід в обраній галузі у провідних організаціях і таким чином отримати зв’язки, необхідні у подальшій кар’єрі. 

 

  

 

Британські вчені та їхні провідні наукові дослідження

 

Завдяки високій якості освіти Британія знаходиться у переліку найкращих у сфері глобальних наукових досліджень, посідаючи 2 місце у світі. Більш ніж половина (54 %) здійснених відкриттів мають світове значення. А тому кількість цитувань найважливіших наукових праць, здійснених британськими вченими, переганяє  США, Канаду, Німеччину, Японію та Бразилію. Тому проводячи власне дослідження у британському університеті, будьте певні, що вас підтримають і супроводжуватимуть “великі уми”, а матеріально-технічна база у вас - одна з найкращих у світі.

 

Великий вибір спеціальностей та університетів

 

В Об’єднаному королівстві діє 165 університетів, які пропонують бакалаврські та магістерські програми, та підготовчі програми Foundation та Pre-Master’s по всій території країни. А різноманітність спеціальностей - вражає не менше, тут кожен може знайти для себе галузь, яка йому до душі. Найпопулярніші спеціальності та напрями серед українських абітурієнтів зокрема:

 

Однак творчі спеціальності, медична галузь та гуманітарно-соціальний напрям також представлені для міжнародних студентів у багатьох університетах.

 

Працевлаштування в Британії під час та після навчання 

 

Кваліфікації та вчені ступені, здобуті у Британії, визнаються роботодавцями у всьому світі. Пов’язано це з тим, що студенти британських вишів зазвичай мають усі необхідні професійні знання, практичні уміння, а також навички критичного мислення завдяки своєму освітньому досвіду. Станом на сьогодні, студенти британських університетів можуть працювати ще під час навчання, але лише обмежену кількість годин - для детальнішої інформації стосовно зайнятості варто консультуватися з особистим освітнім радником в університеті, адже візові умови досить суворі і часто змінні. 

 

Що ж стосується працевлаштування після випуску, ще не так давно, залишитися у Великій Британії для будування власної кар’єри іноземцю було майже неможливим. Натомість, тепер починають діяти особливі візові умови для тих, хто закінчує британський університет - випускники мають можливість залишатися у Британії ще 2 роки для пошуку роботи та зміни візи на робочу. 

 

Мультикультурність британського суспільства

 

Ще одна особливість на користь вибору Британії для навчання - мультикультурність. Завдяки тому, що Британію обирають міжнародні студенти з усіх куточків світу, ця країна поєднала у собі толерантне ставлення та прийняття інакшого, що виражається у мирному існуванні соціуму з різноманіттям культур, мов та вір. Відтак, на вулицях Британії можна знайти кухні різних народів, релігійні місця різних обрядів,  відвідати міжнародні музичні фестивалі та спортивні чемпіонати, а ще - з легкістю дістатися на батьківщину (за потреби) завдяки транспортному сполученню і наявності кількох аеропортів як у Лондоні так і неподалік від британської столиці. Різноманіття представників різних національностей та культур не лише полегшить вам влиття в колектив, де всі опинилися у схожих - незвичних для себе умовах, а й стане досвідом, який сьогодні високо цінують прогресивні роботодавці. Ваше вміння співпрацювати та домовлятися з носіями інакшого світогляду і культури стане ще однією привабливою стрічкою у вашому резюме.

 

  

 

Інвестиція в свою освіту - крок в успішне майбутнє

 

Британська освіта зазвичай коштує менше, ніж освіта у США, проте у порівнянні з іншими країнами є досить вартісною. 13 000 - 37 000 фунтів стерлінгів за рік навчання - це орієнтовний розбіг цін, який залежить від багатьох факторів - спеціальність, місто, рейтинговість університету та наявність стипендій. Але враховуючи усі переваги та вигоди, які можна отримати по закінченню британського університету - ці суми є обґрунтованими. Міжнародне визнання, становлення різносторонньої особистості та професійна кваліфікація світового рівня варті того, аби в них інвестувати. 

 

Якщо ви готові здійснити перші кроки до успіху вже сьогодні - дізнайтеся умови вступу в британські університети та інформацію про наявні знижки в експертів Student Study.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.