Освіта в Австралії? Чому б і ні!

Коли люди думають про Австралію, їм одразу уявляється широкий відкритий простір, низькорослі кущі і дерева, кенгуру, коали, чисті вода та повітря. Але звісно, Австралія може запропонувати значно більше тим, хто наважиться її відвідати.  Безліч студентів обирають навчання в Австралії завдяки дружньому середовищу, недоторканій природі, чудовій освітній системі і високим стандартам життя. Які ще переваги можуть знайти для себе студенти, що обирають Австралію? Розповідають експерти Student Study.

 

Люди та культура

 

Австралія - це країна культурного різноманіття, де співіснують люди з різним віросповіданням, різної етнічної приналежності, носії різних мов. Корінні аборигени і острівні жителі Торреса, вплив британської та ірландської культур, нещодавні міграції з Європи та Азії - усе це відбивається на історії, архітектурі та мистецтві. Саме тому студентам, які прибувають з різних куточків світу, тут, у такому різноманітному середовищі, буде досить комфортно. 

 

  

 

Зростання популярності 

 

Австралію все частіше обирають для навчання. За популярністю серед міжнародних студентів саме ця країна посідає 3 місце з-поміж усіх англомовних країн, поступаючись лише США та Британії. Тут комфортно навчатися завдяки культурному різноманіттю, привітним місцевим жителям і також завдяки високій якості освіти.


Про високі освітні стандарти свідчать рейтинги тамтешніх університетів. 11 найкращих університетів Австралії входять у топ-200 закладів вищої освіти у світі. Серед них, University of Sydney посідає 60-ту позицію у світі, University of Adelaide - 120 сходинку, University of Western Australia - 131 у світовому рейтингу, а University of Canberra -  займає 193 місце у світі. Student Study є  офіційним представником цих університетів в Україні.

 

Глобальне визнання

 

Випускники австралійських університетів зазвичай з легкістю працевлаштовуються, адже репутація австралійської системи освіти одна з найвищих. Усе завдяки тому, що система регулюється урядом, щоб підтримувати високі стандарти освіти, з якими асоціюється Австралія. Доказом цьому може бути той факт, що деякі австралійські університети входять у топ-200 закладів вищої освіти у світі, випускники яких найбільше цінуються роботодавцями. Зокрема, University of Sydney займає 46-ту позицію у світі за показником успішної працевлаштованості випускників. До речі, серед них є 6 прем’єр-міністрів (1 чинний та 5 колишніх), 5 нобелівських лауреатів та 24 члени Вищого суду. 

 

Вартість навчання в Австралії

 

Оскільки освітні стандарти в Австралії не нижчі, ніж в США та Британії, вартість навчання, відповідно, тут теж не найнижча.
Проте однією з переваг навчання в Австралії є можливість сплатити за навчальний семестр сильно заздалегідь, що дозволяє розтягнути витрати в часі, якщо є така необхідність.

 

Міжнародні студенти бакалаврату повинні мати бюджет на навчання від $20,000 до $45,000 (австралійських доларів). Враховуйте, що бакалаврат триває 3-4 роки. Отримання магістерського ступеня обійдеться вам від s $22,000 до 50,000. Натомість, ветеринарні та медичні спеціальності коштують суттєво дорожче. 

 

  

 

Вартість життя в Австралії

 

Як і освітні стандарти, рівень життя в Австралії теж один з найвищих у світі. Проте витрати на житло, харчування та навчання зазвичай нижчі, ніж, до прикладу, в США чи Британії.
Як і в будь-якій країні, вартість життя залежить від регіону - чим більш віддалена від великих міст місцевість, тим дешевше. Зокрема, у північних та західних регіонах Австралії проживати вигідніше, ніж в столичних околицях чи в самому Сіднеї.

 

Проживання на кампусі університетів, або ж в сім’ї обійдеться вам від  $440 до 1,200 австралійських доларів за місяць. Якщо ви хочете орендувати житло з друзями - це коштуватиме від $380 до 850 за місяць.
Варто також враховувати, що для отримання австралійської студентської візи вам буде необхідно показати вашу спроможність забезпечувати себе протягом 1-2 років. Посольство вважає, що для цього вам потрібно близько $21,041 австралійських доларів.

 

Проте, міжнародним студентам можна знаходити підробіток, що дозволяє їм майже повністю покривати витрати на проживання.  Ще один фінансовий плюс - наявність стипендій, які знижують освітні витрати студентів-іноземців. А також, студенти можуть користуватися  ISIC-карткою, яка дозволяє отримувати знижки у закладах харчування, кінотеатрах та продуктових магазинах. 

 

Робота для студентів

 

Міжнародним студентам дозволено працювати під час навчання до 20 годин на тиждень. Таким чином студенти можуть забезпечувати себе самостійно і набиратися досвіду, працюючи у сфері, яка їх цікавить. Після випуску з університету, студенти повинні податися на нову візу,  якщо хочуть продовжувати жити та працювати в Австралії. 

 

Різноманіття освітніх програм

 

В університетах Австралії можна знайти безліч різноманітних курсів та ступеневих програм, тому кожен може підібрати для себе саме те, що шукає в освіті. Перш за все, варто обрати освітній заклад, який найбільше відповідає вимогам студента. Це може бути університет, кваліфікаційне навчання, мовна школа. Зміна навчального закладу у межах однієї ступеневої програми зазвичай не передбачає труднощів.  

 

Технології в освіті

 

Ще один з найпривабливіших аспектів студентства в Австралії - акцент на наукових дослідженнях. Австралія знаходиться на передовій інновацій та технологій, тому студенти, які обирають для навчання цю країну, зможуть насолоджуватися найновішими ресурсами та обладнаннями в процесі досліджень. 

 

Жити і навчатися в Австралії - прекрасна можливість провести студентські роки з користю для свого майбутнього. Можливо, вам вдасться закохатися в цю країну усім серцем, і ви захочете провести там усе життя!

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.