П'ять повних стипендій на навчання від Jacobs University, Німеччина

Агов, найрозумніші!

Бажаєте безкоштовно навчатися за кордоном? 

Німецьку мову ще не опанували, але добре володієте англійською?  

Приватний німецький університет з державною акредитацією дарує вам шанс на прекрасну освіту!

 

Jacobs University - це міжнародний приватний дослідницький університет, що знаходиться у затишному містечку Бремен, Німеччина. Цей університет було визнано одним з 300 найкращих університетів світу! Він також входить у ТОП-5 університетів Німеччини згідно з рейтингом  Times Higher Education (THE) University Rankings 2019. 

Згідно з принципами Jacobs University, талановиті студенти повинні слідувати своїм цілям та пристрастям без фінансових труднощів. Саме тому Jacobs University пропонує 5 стипендій на повне покриття витрат на навчання!


Отримати стипендію зможуть:

- Дівчата в STEM: лише 2 абітурієнтки, які цікавляться природничими та технічними науками, інженерією чи математикою, можуть отримати свою стипендію, якщо вступатимуть на відповідні спеціальності на бакалаврат чи магістратуру.

 

- Зацікавлені в соціальних науках: 1 стипендія буде призначена для того чи тієї, хто сумлінно навчався у школі і відзначився своїми академічними успіхами, а тепер - вступає на наступні спеціальності:

 

- Фанати природничих дисциплін: ще 1 стипендія буде присуджена абітурієнтам, які продемонструють найвищі академічні успіхи і будуть вступати на ці дисципліни:

 

- Майбутні ІТ-шники, інженери-робототехніки: серед найрозумніших вступників на технічні спеціальності, 1 найкращий чи найкраща теж зможе отримати стипендію. Для цього потрібно подаватися на такі напрямки:

 

Для того, щоб взяти участь у конкурсі на стипендію, потрібно лише подати заяву на вступ на обрану спеціальність (якщо вона є у попередніх переліках).

З відібраними комісією кандидатами уже 14 квітня буде проведено скайп-інтерв’ю! А 24 квітня - кожен дізнається рішення про призначення стипендії.  Не зволікай! Втілюй свої мрії в життя, розпочинай свій шлях до успіху з якісної освіти!

 

Львів:
📞+38 098 112 15 15
📞+38 050 691 48 08
📞+38 063 655 38 61
📩[email protected]
🚘79014, вул. Пекарська, 30

 

Київ:
📞+38 066 488 90 49
📞+38 067 372 12 24
📞+38 073 115 12 12
📩[email protected]
🚘04050, Київ, вул. Глибочицька 40, корпус У, 5-ий поверх

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.