Переваги кар’єрних центрів при університетах

“Успішна кар'єра у великій міжнародній компанії!” - саме таку мету ставлять перед собою більшість іноземних студентів закордонних ЗВО. Університети розуміють та поділяють це бажання своїх студентів, тому для цього були створені спеціальні департаменти - кар'єрні центри (career center), основне завдання яких допомогти своїм випускникам реалізувати себе після випуску.

 

Що ж насправді входить у роботу кар'єрних центрів?

Ми виділили 5 основних функцій, якими кожному студенту варто скористатися:

Детальніше про кожну з цих функцій пояснюють освітні експерти Student Study. 

 

Вибір професії

 

Радник у кар'єрному центрі допоможе вам вибрати майбутній професійний шлях. Окрім того, вам допоможуть визначити ваші інтереси та здібності та, виходячи з результатів, запропонують можливі варіанти стажування або працевлаштування. Також, кар'єрний радник допоможе з'ясувати, чи та кар'єра, про яку ви мрієте підходить власне для вас та порадить, яка спеціальність допоможе вам досягти поставлених цілей.

 

Дослідження кар'єрних можливостей

 

Ви можете відвідати кар’єрний центр, щоб дізнатись про різні професії. Консультант надасть ресурси, які ви можете використовувати для збору інформації про опис посади, освітні та інші вимоги до роботи, приблизну заробітну плату тощо. У кар'єрній службі також є бази даних випускників, які готові обговорити свою кар'єру зі студентами.

 

Написання резюме/супровідного листа

 

Кар’єрні центри допомагають студентам в написанні резюме та супровідних листів. Вони часто проводять індивідуальні семінари, під час яких аналізують резюме та мотиваційні листи студентів й допомагають в їхньому редагуванні.

 

 

 

Підготовка до співбесіди

 

Співбесіда - це обов'язковий крок у пошуку роботи. І саме на цьому етапі приймається остаточне рішення чи приймати випускника університету на роботу, чи ні. Кар’єрні центри, як правило, організовують семінари з підготовки до співбесіди. Під час таких заходів у студентів є шанс пройти “пробні інтерв'ю” та випробувати свої навички на практиці.

 

Працевлаштування

 

Відділи кар'єри надають списки вакансій, попереджають студентів про можливі стажування,  а також  проводять ярмарки вакансій, під час яких роботодавці відвідують університет для набору студентів-випускників. Крім цього, в кар'єрних центрах деяких університетів є бази випускників (“alumni network”), які бажають взяти до себе на роботу здібних студентів.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.