Пізнавай світ через навчання: мультикампусні університети!

Навчання без кордонів - девіз найсучасніших та найрейтинговіших університетів, орієнтованих на міжнародну співпрацю. Дивовижні можливості відкриваються незалежно від того, звідки ви прибули чи яку дисципліну вивчаєте. До того ж, можна обрати такий закордонний заклад освіти,  який надає можливість навчатися у двох-трьох, а може і більше країнах, не змінюючи програми та отримуючи диплом одного освітнього закладу. Пізнавай світ через навчання у мультикампусних університетах, навчаючись англійською мовою у різних країнах світу!  

 

Готельно-ресторанна справа та сфера гостинності: країни та університети 

 

Відомий у сфері гостинності швейцарський університет Glion Institute of Higher Education розробив систему 7-ми семестрів, під час яких студенти мають змогу пройти програму бакалаврату за три з половиною роки, змінюючи кампус в Гліон-Монтре чи Бюлі у Швейцарії на столицю Великої Британії - Лондон.

 

Його партнер Les Roches International School of Hotel Management пропонує не обмежуватися двома країнами для стажування та навчання. Після першого курсу в мальовничій Марбельї чи серед альпійських гір кантону Вале студенти можуть обрати не тільки між кампусами (Іспанія, Китай, Швейцарія, Велика Британія), але і між університетами, змінюючи Les Roches на Glion і навпаки.

 

Британська система освіти у різних куточках світу

 

Британські університети також не залишаються в стороні від сучасних освітніх тенденцій, а навпаки, впливають на їхнє творення. Southampton University та Reading University, що входять до рейтингу топ-250 світових університетів, мають кампуси у Малайзії. Там представлені найкращі та найрейтинговіші програми. Відтак у Southampton University ви зможете вивчати інженерні спеціальності, а в Henley Business School (Reading University) - потужні бізнес-спеціальності.

 

  

 

Ще один британський університет Heriot-Watt University розробив свою програму трансферу до кампусів у Дубаї та Куала-Лумпур, де британська система освіти поєднується з навколишніми красотами Арабських Еміратів та Малайзії.

 

Вища освіта в Європі та США

 

Міжкультурна інтеграція можлива і в інших куточках світу. Так Saint Louis University, що знаходиться в штаті Міссурі, США, має свій кампус в Мадриді, що не поступається американському, пропонуючи рейтингові спеціальності та диплом міжнародного зразка.

 

   

 

Європейська школа бізнесу (EU Business School) акредитована такими компаніями як The Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP) та The International Assembly for Collegiate Business Education (IACBE) має кампуси у 3-ох країнах Європи. Студенти цієї школи можуть обрати для себе одне з наступних міст для навчання:

      

 

До того ж, вони отримають дипломи таких британських та іспанських університетів, як The University of Derby, The University of Roehampton чи Universidad Católica de Murcia.

 

Для тих, хто бачить своє майбутнє в індустрії моди та дизайну університет Istituto Marangoni підготував свої програми у всіх трьох модних столицях світу! Мілан, Париж, Лондон: де навчатися у найвідоміших кутюр’є - обирати вам!

 

Обирай мультикультурну освіту!

 

Сьогодні освіта за кордоном - це не підручники чи безперервні лекції; це можливість отримати практичні, сучасні знання і вивчити особливості тієї чи іншої спеціальності в різних культурних площинах. Освітні експерти Student Study, у свою чергу, завжди готові надати консультацію про освіту за кордоном та специфіку навчання у різних країнах.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.