Стипендії до 75% від британської школи-пансіону St Andrew's College

St Andrew's College, Cambridge - це приватна незалежна британська школа-пансіон, що розташувалася у стародавньому місті Кембридж. Цей коледж готує своїх учнів до вступу в найпрестижніші освітні заклади Британії та світу.

 

St. Andrew's College був заснований у 1976 році та на сьогодні пропонує академічні програми, включаючи GCSE / Pre-A / A-level / University Foundation. St. Andrew's College є привабливим вибором для студентів з кількох причин:

 

100% A-level студентів коледжу St. Andrew's вступають у ТОП-20 університетів Британії, 43% прогресують у ТОП-5 британських вишів (результати A*-B отримують 91%, A*A - 74%, A* - 41*).

 

  

 

Цікаві факти про навчанням в St Andrew's College:

 

 

 

Хотіли б дізнатися більше?  Телефонуйте за номерами (+38066 488 9049 - Київ, +38067 115 1212 - Львів) або залишайте ваші контакти і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом. 

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.