Унікальна можливість! Подавайтеся на британську візу відтепер у Львові!

Подати документи на британську візу відтепер можна у львівському офісі Student Study! Більше не потрібно летіти до Києва, адже представники візового центру приїдуть до нас.

 

Нова послуга Візового центру

 

В Україні існує лише один візовий центр, де можна подати документи на отримання британської візи. Знаходиться він у столиці, на перетині всіх доріг. Однак нещодавно у TLScontact Center з’явилася нова функція. On Demand Mobile Visa Service  - це унікальна можливість запросити  представників візового центру до Львова. Для зручності наших клієнтів - документи можна буде подавати прямо у львівському офісі Student Study.

 

Вартість отримання візи у Львові

 

Виїзд персоналу візового центру з охороною до офісу Student Study коштує 20 000 грн, проте ця сума може бути розділена на ту кількість людей, які хочуть отримати британську візу не покидаючи Львова. Якщо кількість охочих сягне 30 людей, можлива знижка. Додатково сплачується сама подача документів  -  1500 грн.

 

Як скористатися послугою? 

 

Для того, щоб не витрачати зайвого часу та коштів на далеку дорогу, але вчасно отримати британську візу, - зверніться до наших менеджерів заздалегідь. Ми разом визначимо дату, яка буде зручною для всіх охочих отримати візу у Львові. Ми також надаємо всебічну підтримку з підготовкою усіх документів, що необхідні для подачі на візу.

Для уточнення інших деталей і для запису в чергу на візу - звертайтеся до нас за телефонами:

+38 098 112 15 15

+38 050 691 48 08

 

Адреса офісу Student Study - Пекарська 30, м. Львів.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.