University of Surrey - стипендії для студентів на 2019 р.

University of Surrey (Університет Суррея) - один з кращих університетів Великої Британії, заснований в 1891 році в місті Гілфорд. Університет пишається своїми дослідницькими центрами, зокрема, єдиною компанією в країні, яка проектує, будує і запускає космічні супутники. Серед найпопулярніших спеціальностей - економіка, бізнес, хімія, інженерія, електроніка.

 

Цікаві факти про University of Surrey:

 

Університет входить у топ-5 британських університетів за наступними спеціальностями: 3-ій - електроніка; 5-ий - готельно-ресторанний бізнес, івент менеджмент та туризм; 5-ий - кримінологія; 5-ий - хімічна інженерія.

 

Для українських студентів, які планують навчання в університеті з січня 2019 року University of Surrey пропонує стипендії у розмірі до 5,000 GBP на програму Foundation та до 10,000 GBP на 1 курс бакалавріату за умови високих академічних результатів під час навчання на програмі Foundation.

 

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.