Життя та навчання біля моря - північна Європа!

Багато людей мріють жити біля моря чи океану. Водночас не всім подобаються жаркі погодні умови, з якими у нас зазвичай асоціюється море. Для любителів величезних  водойм, солонуватого повітря та морепродуктів ми зібрали список університетів на узбережжях. Про теплі середземноморські країни, а також американські університети ми писали раніше.  Остання частина трилогії “Життя та навчання біля моря” стосуватиметься північних, досить прохолодних, часто похмурих, туманних та дощових, але високорозвинених та академічно-сильних країн. 

 

Велика Британія

 

В найбільш академічній країні світу діє понад 200 університетів по всій території. А ті що знаходяться на узбережжях, можна знайти і в Англії, і в Уельсі, і в Шотландії, і в Північній Ірландії. 

 

Британія знаходиться у помірній морській кліматичній зоні, тому температура тут досить рідко опускається нижче 0, чи підіймається вище 32 градусів за Цельсієм. Погода тут - часто дощова і мінлива. Але завдяки теплій течії Гольфстрім та Атлантичному океану - тут відносно тепліше, ніж в інших континентальних країнах у цій широті. Найбільше дощить на заході країни та в Озерному регіоні, тому якщо вам не подобається похмура погода - обирайте для життя східну частину країни.

 

Англія 

University of Portsmouth

Університет Портсмута - один з найкращих та найпрестижніших університетів Британії, що підтверджується його топовими позиціями у національних рейтингах. Він знаходиться у ТОП-10 освітніх закладів, які викладають дизайн, біологічні науки, медсестринство, кримінологію, американські вчення, математику та спортивні науки. 

 

Liverpool John Moores University 

Ліверпульський університет Джона Мура - величезний університет у місті Ліверпуль, який має 3 кампуси та пропонує безліч рейтингових спеціальностей, серед яких мистецтво, соціальні науки, бізнес і право, природничі науки, інженерія, технології та науки про здоров’я.

 

University of Sussex 

- британський науково-дослідний університет, який входить у ТОП-150 закладів вищої освіти світу. Його дослідження у своїй переважній більшості визнаються провідними у світі. Вигідне розташування неподалік від Брайтона є лише однією з багатьох переваг цього закладу.

 

Уельс

Swansea University

Університет Суонсі - чудовий заклад вищої освіти з широким вибором спеціальностей та мальовничим розташуванням на узбережжі.
Саме цей університет є одним з найкращих варіантів для вивчення медицини, адже займає 4 позицію у предметному рейтингу Британії. 

 

Aberystwyth University

Aberystwyth University знаходиться у надзвичайній місцевості - на заході між затокою Кардиган та Камбрійськими горами. Цей освітній заклад було визнано університетом року в Уельсі згідно з The Times & Sunday Times, Good University Guide 2020. А ще одна чудова перевага цього університету полягає у тому, що 97% випускників знаходять роботу майже одразу після випуску. 

 

  

 

Шотландія

University of Aberdeen

Університет Абердина  - один з найстаріших університетів Британії, який випустив уже 5 нобелівських лауреатів. Кожен факультет університету має чим пишатися - викладачами, сучасними підходами до навчання, обладнанням, дослідженнями та навчальними матеріалами.

 

Heriot-Watt University

Університет Херіота-Ватта діє у Дубаї, Малайзії, а також має 3 кампуси у Шотландії. Старовинний університет славиться своїми науковими дослідженнями, які визнаються на міжнародному рівні, викладацьким складом та рівнем працевлаштованості  випускників.

 

University of St Andrews

Університет Сент-Ендрюс один з топових університетів світу, заснований ще у середньовіччі (між 1410 та 1413 роком). У національному рейтингу 2020 року цей університет посідає 2-гу позицію.  До речі, саме тут, під час навчання, познайомилися принц Вільям та Кейт Міддлтон.

 

Північна Ірландія

Ulster University

Ольстерский університет - вiдносно сучасний заклад вищої освіти з кампусами у Белфасті, Колрейні, Деррі та Джорданстауні, який прагне покращувати світ та середовище навколо через своїх випускників та власну соціальну відповідальність. 

 

Queen's University Belfast

Ще один університет у Белфасті -  Queen's University Belfast, належить до об’єднання престижних закладів вищої освіти Russell Group. Завдяки якісному викладанню правознавчих дисциплін цей університет увійшов у ТОП-100 найкращих у світі.

 

Ірландія

Кліматична ситуація в Ірландії варіюється в залежності від регіону, зокрема у центральній та східній частинах країни перепади температури значно різкіші. Проте завдяки впливу Атлантичного океану та теплій течії Гольфстрім температура тут рідко опускається нижче -5 градусів чи підіймається вище 26 градусів за Цельсієм. Дощить тут переважно взимку, а ось вітряна погода для Ірландії - не рідкість, особливо коли йдеться про північ та захід країни. 

 

  

 

Дублін

Dublin Institute of Design 

Дублінський інститут дизайну - це невеликий спеціалізований приватний освітній заклад, який готує спеціалістів творчих професій. Заклад розташований в самісінькому центрі Дубліна. Тут навчається всього 300 студентів, що дозволяє індивідуальну взаємодію з викладачами.

 

University College Dublin 

UCD - освітній заклад, який входить у ТОП-200 найкращих університетів світу. Серед основних переваг університету - можливість проходити стажування у компаніях світового масштабу, серед яких KPMG, L'Oreal, Skype, eBay, LinkedIn, Microsoft і PWC.

 

Trinity College Dublin

Трініті - найстаріший університет Ірландії, який відомий не лише своєю рейтинговістю та престижністю, а й знаменитими випускниками, серед яких Оскар Уайльд, Джонатан Свіфт, Ніколай Толстой.

 

Нідерланди

У Нідерландах - погода досить мінлива не лише протягом року чи сезонів, а навіть протягом дня. Температура тут зазвичай коливається у межах +2 - +19 градусів за Цельсієм. Дощить тут часто, туманів теж багато, а от сонячних днів - може здатись замало. Водночас ця країна є досить популярною серед міжнародних студентів. 

 

  

 

Лейден

Webster University Leiden

Університет Вебстер - це американський приватний заклад вищої освіти, який має кампуси у Нідерландах та, відповідно, акредитацію від держави. Навчання тут відбувається у групах по 10 людей, що дозволяє студентам отримувати індивідуальну увагу викладачів за потреби.

 

Гаага

Inholland University of Applied Sciences

Університет Інхоланд має кампуси у 9 містах Нідерландів, серед яких на узбережжі - кампус у Амстердамі та у Гаазі. Це університет прикладних наук, де пропонується понад 80 бакалаврських та 7 магістерських навчальних програм.

 

The Hague University of Applied Science

Університет прикладних наук в Гаазі має центральний кампус в однойменному місті. Він виник внаслідок об’єднання 14 освітніх центрів. Тут є безліч англомовних програм та чудові умови для міжнародних студентів. 

 

Амстердам

University of Amsterdam

Амстердамський університет - заклад вищої освіти, яких посідає 62-гу сходинку серед найкращих університетів у світі. Тут готують фахівців, науковців та дослідників світового класу.  

 

Amsterdam University of Applied Sciences

Амстердамський університет прикладних наук готує своїх студентів до викликів сучасного світу. Практичне спрямування навчання дозволяє не лише співпрацювати з найкращими професіоналами в своїх галузях, а й здобувати найактуальніші знання та вміння. 

 

Студенти враховують різні аспекти при виборі університетів. Розташування відіграє для кожного далеко не останню роль. На що ще варто звернути увагу, окрім країни, клімату та наявності моря - підкажуть фахівці Student Study.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.