Життя та навчання біля моря - середземноморські країни!

Життя біля моря - мрія багатьох. Уявляєте? Прокидаєтеся у теплий сонячний день, а до моря - рукою сягнути. Не потрібно збирати валізи, діставатися до аеропортів чи їхати кілька годин автомобілем. Море - зовсім поруч, воно кличе тебе на відпочинок.


Таке життя можна влаштувати собі у студентські роки, якщо обрати університет в одному з приморських міст. Ми вже описували американські університети на березі моря у нашій попередній статті, а сьогодні розкажемо про середземноморські країни та їхні університети на узбережжі. 

 

Університети Іспанії

 

  

 

Основна кількість “приморських” університетів Іспанії зосереджена в Барселоні.

Барселона - друге за чисельністю населення місто Іспанії, знаходиться на березі Середземного моря, тому клімат тут, відповідно, середземноморський, що характеризується теплими зимами, жаркими літами і дощовим міжсезонням. Барселону по праву вважають центром каталонської та іспанської культури.

 

EU Business School Barcelona (Іспанія)

Якщо ви хотіли б вивчати бізнес чи економіку в одній з європейських країн -  EU Business School у Барселоні один з найвдаліших варіантів. Ця міжнародна акредитована бізнес-школа знаходиться у світовому рейтингу QS Global MBA Rankings 2020 і входить у топ-150. А у рейтингу програм MBA серед університетів Європи EU Business School посідає 42-е місце (QS Global MBA Rankings: Europe 2020). Окрім власне бізнес-спеціальностей, не менш популярні напрямки для вивчення тут - комунікації та PR, спортивний менеджмент, маркетинг і фінанси.

Викладачі в університеті - досвідчені професіонали своєї справи, а процес навчання базується на кейсових методиках, бізнес-симуляції та безпосередньому відвідуванні компаній для кращого розуміння усіх процесів. 

 

Johan Cruyff Institute

Приватний заклад вищої освіти, заснований у 1999 році - Johan Cruyff Institute, пропонує найкращі навчальні програми, що пов’язані зі спортом. Деякі з навчальних програм, що викладаються тут,  входять у топ-25 найякісніших програм у світі у сфері спорт-менеджменту. По завершенню університету випускники зазвичай не мають проблем з пошуком роботи, адже мають дипломи європейського зразка. 

 

Марбелья — красиве й багате курортне містечко з мальовничим приморським бульваром, гарно облаштованим міським пляжем і відреставрованим старовинним центром. У Марбельї також діє один з університетів.

 

Les Roches Marbella

У Марбельї розташувався один з кампусів престижної приватної бізнес-школи готельного бізнесу - Les Roches, яка була заснована ще в середині 20 століття. 

Сьогодні Les Roches входить у Топ-3 найкращих університетів у сфері гостинності згідно з QS World University Rankings 2019, і майже всі студенти отримують пропозиції щодо роботи ще до закінчення університету. Усе через те, що стажування та практичне навчання - основні методи освіти у Les Roches. Bloomberg, Louis Vuitton, Apple, Qatar Airways, Tesla, Booking.com та інші відомі компанії - роботодавці, які щорічно шукають таланти серед студентів Les Roches.

 

Вища освіта в Італії

 

  

 

Італійські університети узбережжя скупчилися у древній античній столиці - Римі. Більшість з них пропонують саме творчі спеціальності для вивчення. 

У самому Римі немає доступу до моря, проте до узбережжя можна дістатися в межах однієї години. Клімат у Римі - субтропічний середземноморський, тому тут не буває справжньої зими, сніг випадає досить рідко натомість у зимовий період часто дощить. Літній період, як і в інших субтропічних країнах, дуже спекотний, тому морський пляжний сезон триває тут досить довго.


Istituto Europeo di Design (ІED), Італія

Оскільки Італія вражає культурною спадщиною, тут зосередилися університети, пов’язані з мистецтвом. Один з них - ІED. Європейський інститут дизайну готує студентів, які прагнуть працювати у сфері моди, візуального мистецтва, комунікацій чи дизайну.  Цей університет має акредитацію від Міністерства освіти, університетів і наукових досліджень Італії (MIUR). Університет співпрацює з лідерами у сфері моди, що дозволяє забезпечити високий рівень працевлаштування серед випускників. Кампуси університету в Італії також знаходяться у містах Мілан, Флоренція, Кальярі, Комо, Турин, Венеція, а крім того виш має кампуси в Іспанії та Бразилії. 

 

Nuova Accademia di Belle Arti (NABA)

Одна з найбільших приватних вищих шкіл мистецтв в Італії, яка має державну акредитацію в Італії. Студенти тут можуть обирати з-поміж 3 основних напрямів навчання -  образотворче мистецтво, комунікації чи дизайн. Для навчання тут є все необхідне обладнання, а викладачі - лідери у своїх галузях, які не лише викладають, а й працюють у своїх сферах. 

 

John Cabot University

Ще один університет вільних мистецтв - John Cabot University, має міжнародну акредитацію та визнання, а ще - американське походження. Цей приватний освітній заклад спеціалізується на викладанні гуманітарних наук, а мальовничі місця, в яких розташовані його кампуси (центр Риму)  - надихають на глибше занурення у свій предмет. 

 

Франція та її університети

 

  

 

Франція - країна центральної Європи, де зустрічається 3 кліматичних зони. Але клімат на південному рівнинному узбережжі, яке омивається Середземним морем, - теплий і посушливий. Морозів узимку тут майже не буває, дощить лише в міжсезоння. Тому любителям спекотного літа тут має сподобатися.

 

Софія Антиполіс - маленьке містечко, яке знаходиться всього за 10 кілометрів від узбережжя. Від нього з легкістю можна швидко дістатися до Ніцци чи в Канни. 

 

SKEMA Business School (Софія Антиполіс)

 

Сучасний приватний освітній заклад, що спеціалізується на бізнес-програмах, виник лише у 2009 році, але зміг стати одним з найрейтинговіших у Франції. SKEMA Business School має потрійну акредитацію, тому гарантує найвищу якість освіти. Університет співпрацює з Торговою палатою Ніцци, тому студенти проходять стажування у найкращих компаніях. 

 

Міста Бордо та Нант розташувалися за годину їзди від узбережжя океану на західному узбережжі Франції.  Клімат тут прохолодніший, ніж на півдні, проте середня річна температура зазвичай тримається близько 20 градусів за Цельсієм. 

 

LISAA School of Art & Design (Бордо, Нант)

LISAA School of Art and Design має акредитацію від Міністерства культури та комунікацій Франції. У своїх кампусах у різних містах Франції LISAA School of Art and Design забезпечує своїх студентів усім необхідним для того, щоб кожен зміг втілити власні творчі амбіції у процесі навчання. 

 

Якщо ви готові втілювати свої мрії у дійсність - звертайтеся до фахівців компанії Student Study! Ми допоможемо вибрати університет вашої мрії, спеціальність, яка буде вам подобатися, а також максимально спростимо для вас вступний процес.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.