Життя та навчання біля моря в США - американські мрії здійснюються!

Так багато людей мріє про життя на морському узбережжі! Море впливає на гастрокультуру місцевості, символіку і архітектуру міста, місцеві ремесла, зайнятість та дозвілля місцевих жителів і туристів.  Водночас чи в літню пору, чи взимку, море - це те, що притягує погляд, відносить думки за обрій, своїм шумом заглушує тривогу, заспокоює, заколисує.
Якщо ви теж мрієте про життя неподалік від моря - експерти Student Study підготували для вас підбірку університетів у різних країнах, які подарують вам такий шанс! І перша країна, про “морські університети” якої ми розкажемо - США!

 

У США знаходиться безліч університетів і на західному, і на східному узбережжях. Американські узбережжя у своїй більшості омиваються Атлантичним і Тихим океанами, а не морями. Не всюди, де є вихід до океану, клімат дозволяє цілорічно насолоджуватися сонцем та приємним морським бризом. Але є і такі місця.
 

Штат Флорида та його університети

 

  

 

Штат Флорида розташувався на південно-східному узбережжі Сполучених Штатів на напівострові, що з одного боку омивається Мексиканською затокою, а з іншого - Атлантичним океаном. Тут знаходяться  6 університетів, що є партнерами Student Study. Описи найкращих з них - нижче:

 

Florida International University
 

Маямі - місто постійних клубних і пляжних вечірок. Тамтешній тропічний клімат є передумовою жарких та вологих періодів влітку та посушливих теплих зим. І хоча влітку температура тут зазвичай тримається за 30-градусною межею, океанічний бриз та пообідні грози іноді полегшують задуху. Цікавий факт, що в Маямі ніколи не було снігу, крім одного випадку у 1977 році.
 

Florida International University (FIU)  - один з найбільших університетів Америки, який був заснований у 1972 році в Маямі. Найпопулярніший напрям вивчення в FIU - «Готельно-ресторанний бізнес», що спричинено туристично-привабливим розташуванням освітнього закладу в сонячному та теплому штаті Флорида. Хоча, такі спеціальності, як International Business та Engineering, також визнані одними з найякісніших в США саме в цьому університеті, згідно з даними US News & World Report 2020. Крім цього, університет перебуває на 63 сходинці в національному рейтингу найінноваційніших шкіл і на 105 місці у рейтингу топових державних освітніх закладів США.

 

Florida Polytechnic University

 

Florida Polytechnic University (Florida Poly) - сучасний державний політехнічний університет, що був заснований у Лейкленді у 2012 році. Лейкленд знаходиться між містами Орландо і Тампа. Назва міста пов’язана з його географічним розташуванням у регіоні з великою кількістю озер. До міста Тампа, що має вихід до океану, на машині можна дістатися всього за 37 хвилин. 

 

Оскільки університет було засновано менше, ніж десятиліття тому, сучасний підхід до навчання тут - вражає. Florida Poly став першим у світі університетом, який має не паперову, а повністю електронну бібліотеку. До того ж університет є партнером таких компаній-гігантів, як  Microsoft, Cisco, Lockheed Martin, Mosaic, Harris Corporation, та багатьох інших, що надає студентам можливість успішного працевлаштування одразу після закінчення навчання. 

 

University of Central Florida

 

Один з найбільш iнновацiйних закладів вищої освіти у світі - це університет у місті Орландо, що у Флориді. University of Central Florida знаходиться всього за годину подорожі від океану. Цей університет має безліч переваг, про деякі з них - читайте у відгуку нашого студента тут. Якщо ви плануєте вивчення інформаційних технологій, інженерної справи, бізнесу, оптичної фізики, біомедицини, готельно-ресторанного бізнесу - вам саме у цей університет, адже за результатами національних рейтингів ці галузі тут викладаються якнайкраще.

 

University of South Florida 

 

Престижний університет University of South Florida розташувався у 3 кампусах на узбережжі затоки Тампа. Цей університет відомий своїми дослідженнями, якість яких забезпечується завдяки регулярному та щедрому фінансуванню наукової сфери. В університеті навчається близько 50 000 студентів, які вступили на омріяні спеціальності та ведуть активне позакласне життя.

 

Престижні університети штату Массачусетс

 

  

 

Массачусетс — американський штат, що лежить на Атлантичному узбережжі з адміністративним центром у Бостоні. Саме тут знаходяться найрейтинговіші університети світу - Гарвард і МІТ. Проте в ці університети може вступити далеко не кожен через високу конкурентність серед абітурієнтів, тому ми пропонуємо розглянути інші університети, які розташувались у Бостоні. 

 

Бостон — найбільше місто штату, але більша частина населення метрополіса живе в передмістях. Бостон вважають неформальною столицею Нової Англії. Це місто знаходиться в континентальній кліматичній зоні, позаяк західні вітри часто нівелюють вплив океану. Температура повітря влітку тут в середньому тримається у межах 30 градусів, а зими - зазвичай сніжні і вітряні.

 

University of Massachusetts Boston

 

University of Massachusetts Boston був заснований у 1964 році. Його вважають  одним з найкращих університетів на північному сході США згідно з даними The Princeton Review. Велика кількість спеціальностей, які пропонуються тут до вивчення, входить до списку топ-200 найякісніших програм у національних рейтингах, зокрема, серед них - бізнес, клінічна психологія, психологія, хімія, біологічні науки, реабілітація. Цікавим є те, що при університеті діє центр венчурного розвитку, який допоміг студентам запустити вже понад 35 стартапів.

 

Northeastern University

 

Університет Northeastern був створений ще в позаминулому столітті, у 1898 році. Сьогодні цей приватний освітній заклад з 20 000 студентів входить у число 50-ти найкращих університетів Америки. Університет має 3 кампуси - у Бостоні, в Сіетлі та у Кремнієвій Долині. Саме випускники цього університету з ймовірністю у 50% залишаються працювати там, де проходили стажування, але якщо не всім пощастило залишитися  в знайомих умовах, то все одно понад 90% випускників знаходять роботу одразу по завершенню навчання. Усе завдяки практичній орієнтованості університету та націленості на необхідність якісного стажування.
Про навчання в Northeastern University розповів український студент, про що можна прочитати тут

 

Suffolk University

 

Університет Саффолк був заснований ще на початку 20-го століття. Завдяки багаторічному досвіду та сучасному практичному  підходу до формування навчальних програм цей університет готує студентів до успішної кар’єри. Розташування у Бостоні дозволяє студентам отримувати знання та навички на практиці, до якої заохочує університет.  Бізнес-школа при цьому університеті вважається однією з найкращих в США, як і програма MBA.

 

Місто Нью-Йорк зі своїми університетами

 

  

 

Одне з найбільших міст США - Нью-Йорк - розташувалося на березі Атлантичного океану. Клімат тут континентальний, але часто піддається впливу субтропічних повітряних мас. Інтенсивна забудова хмарочосами підіймає середню температуру в місті на кілька градусів. Годі й казати про можливості цього міста, якими можна скористатися, вступивши в один з місцевих університетів.

 

Pace University 

 

Ще крутіша, ніж у Suffolk University, бізнес-школа,  яка входить у ТОП-2% найкращих у світі - знаходиться у престижному Pace University. Видання Forbes називає цей заклад “таким, який робить своїх випускників багатими”. Один з кампусів цього університету розташований у самісінькому Манхеттені, що повністю занурює студентів в американську культуру та стиль життя. Про усі тонкощі вступу в цей університет розповіла наша студентка у своєму відгуку тут.

 

New York Film Academy

 

New York Film Academy - одна з найкращих кіношкіл світу з кампусами у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Маямі, заснована в 1992 році з метою створення школи, що стане якісною, практично-орієнтованою і вигідною за ціною для студентів. Тут навчаються навіть знаменитості (зокрема, діти Мартіна Скорсезе і Джоді Фостер, Роберта Дауні-молодшого, Боно з групи U2, Сьюзан Сарандон, Террі Гілліама), адже обладнання школи - відповідає найвищим стандартам сучасності, а викладачі - працюють не лише в університеті, а й безпосередньо у сферах, які вони викладають (серед зіркових лекторів - Стівен Спілберг і Аль Пачіно).

 

Long Island University, Brooklyn

 

Long Island University - це мережа приватних університетів з головним кампусом у Брукліні, місто Нью-Йорк, що був заснований у 1926 році. Завдяки вдалому розташуванню, цей кампус університету може забезпечити своїх студентів стажуванням у найуспішніших компаніях світу, які зосереджені у Нью-Йорку. На противагу цьому факту, саме тут студентам доступна програма, яка дозволяє їм проживати один рік за кордоном, навчаючись при цьому на бакалавраті. За версією журналу New York Times, кампус у Брукліні було визнано одним з найбільш безпечних у США! 


Сонячна Каліфорнія та її найстаріший приватний університет

 

  

 

Інша справа - Каліфорнія! Тут, на узбережжі Тихого океану, у зоні субтропічного середземноморського клімату, зими теплі й дощові (середня температура - 21+ °C), а літа жаркі й посушливі (29+°C). Завдяки тому, що місто оточене горами, де регулярно випадає сніг, тут протягом одного й того ж  дня можна займатися і гірськими лижами, і серфінгом у теплому океані! Тут розташувався ще один з партнерських вишів нашого агентства. 

 

University of the Pacific

 

University of the Pacific - це один з найстаріших приватних університетів у Каліфорнії, заснований у Стоктоні в 1851 році. Університет посідає топові позиції у національних рейтингах за якістю викладання інженерії, фізіотерапії, фармакології, міжнародного права та адвокатської справи. В університеті здійснюється безліч наукових досліджень у найрізноманітніших галузях. Але крім навчання, студенти ще можуть займатися іншими позакласними активностями, стаючи членами одного чи кількох з 200 клубів та гуртків при університеті. 

 

Якщо ви теж закохані в море і готові зважати на його наявність у місці свого проживання чи навчання - експерти Student Study радо можуть вам надати подальшу інформацію щодо умов вступу та вартості навчання в перелічених чи інших університетах США.

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.