Знижка $25,000 від Oregon State University

Oregon State University - державний університет в США, заснований у 1868 році. Визнаний провідним дослідницьким університетом світу та є відомим у викладанні таких дисциплін як лісівництво, дослідження змін клімату, комп'ютерні науки, вивчення навколишнього середовища, машинобудування і робототехніка.
 
Oregon State University розпочав конкурс на знижку у розмірі $25,000 на навчання на програмі International Year One, після якої студент переходить на другий курс. 
 

Сума

$12,000 навчання + $13,000 проживання

Кількість

2 індивідуальних стипендії

Дедлайн

Раунд 1:  15 лютого
Раунд 2:  15 липня

Вимоги

· Отримати лист про зарахування на 3-триместрову програму бакалавріату International Year One

·Студенти, що отримають дану стипендію будуть студентськими лідерами OSU. Підготуйте есе на 400-600 слів описуючи період, коли ви вже проявили свої лідерські навики. Опишіть одну складну ситуацію та одну історію успіху, які трапилися у вашому житті

·Iнтерв'ю для всіх фіналістів

 
Встигніть подати документи, оскільки дедлайн вже незабаром - 15 лютого 2019 року!
INTO OSU із задоволенням присуджує стипендії студентам, що демонструють відмінні результати у навчанні, лідерство та готовність працювати та проявити себе під час навчання. Щоб подати заявку на отримання стипендії, Вам необхідно отримати лист про зарахування на одну з програм International Year One в INTO OSU:
Загальна вартість навчання в Oregon State University - $49 470 (в цю суму входить навчання, проживання та харчування, книжки та страховка). Стипендія у розмірі $25,000 це чудова можливість зекономити кошти і спробувати доказати собі свої сили! 

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.