Знижки до $18000 на навчання у рейтингових школах-пансіонах США

Harvard, Yale, Stanford або MIT?

Вам напевно знайомі ці назви, і ви мрієте, щоб ваші діти коли-небудь вчилися у найкращих університетах світу.

І це можливо завдяки мережі приватних шкіл  - Amerigo.

 

Amerigo Education - це престижні приватні школи в США, у яких відкритий прийом заявок від українських школярів 9-11 класів на вступ.

Спеціально розроблена програма дозволяє дітям з легкістю адаптуватися до нового середовищя, за короткі терміни покращити знання англійської мови та академічні предмети. Випускники Amerigo Education щорічно показують високі бали на випускних іспитах. Серед вишів, в які вступають учні Amerigo є такі як Гарвард, Єльський Університет, Корнельський Університет, Університет Джонса Хопкінса, Університет Брауна та інші.

Навчання в школах-пансіонах Amerigo, це не просто вивчення мови та академічних предметів! Це шлях до елітного та найкращого у світі навчання. 

 

За умов високих академічних показників та рівня англійської мови, Amerigo Education дає знижки на навчання до $18000 / рік. Знижка зберігається на наступні роки за умови збереження високих академічних показників. 

 

На сьогоднішній день Amerigo Education пропонує 10 шкіл, включаючи три школи в Каліфорнії, одну школа у Флориді, дві у Чикаго, одну в Нью-Джерсі, в Х'юстоні, в Лексінгтоні, штат Кентуккі і в Твін Сіті, штат Мінессота.

 

Хочете дізнатися більше?

Звертайтеся за тел.: +380664889049

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Вікторія Лисюк

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.