Новини


Унікальна можливість! Подавайтеся на британську візу відтепер у Львові!

Подати документи на британську візу відтепер можна у львівському офісі Student Study! Більше не потрібно летіти до Києва, адже представники візового центру приїдуть до нас.

31 May

Життя та навчання біля моря - північна Європа!

Багато людей мріють жити біля моря чи океану. Водночас не всім подобаються жаркі погодні умови, з якими у нас зазвичай асоціюється море. Для любителів величезних  водойм, солонуватого повітря та морепродуктів ми зібрали список університетів на узбережжях. Про теплі середземноморські країни, а також американські університети ми писали раніше.  Остання частина трилогії “Життя та навчання біля моря” стосуватиметься північних, досить прохолодних, часто похмурих, туманних та дощових, але високорозвинених та академічно-сильних країн.

19 April

Особливості здобуття медичної освіти у США, Канаді, Великій Британії та Австралії

Найкращими країнами для вивчення медицини є Британія, США, Канада. Не так далеко у рейтингу розташувалася ще й Австралія. Про вступний процес та вимоги до абітурієнтів у цих країнах читайте у даній статті.

05 April

Де і як здобути медичну освіту за кордоном

До чого ж насправді потрібно бути  готовим, обираючи медичну спеціальність для вступу? Не заглиблюючись в психологічні аспекти складності професії, обговорюємо умови вступу в закордонні університети на медицину.

05 April

ЗНИЖКИ на навчання у США для абітурієнтів-першокурсників, магістрантів та трансфер-студентів 2021

Ніщо не гріє душу більше, ніж неймовірні знижки на навчання в американських університетах! Від $1 000 до $140 000 - суми, які університети та коледжі готові подарувати найталановитішим, найздібнішим, найбільш вмотивованим абітурієнтам. Якщо плануєте вступ на осінь 2021 або початок 2022 року - скористайтеся десятками шансів отримати якісну освіту за зниженою вартістю!

26 March

Вступайте з нами!


Залиште заявку або звертайтеся за номером телефону! Фахівці Student Study допоможуть підібрати навчальний заклад та програму, забронювати проживання та підготувати візові документи для успішного початку навчання за кордоном.

Марта Яремко

Експерт з навчання за кордоном

[email protected]

Потрібна порада?

При відправленні повідомлень ви погоджуєтеся обробляти вашу особисту інформацію. Ми забезпечуємо повну конфіденційність.